تاریخ: ۱۵:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهرداد میناوند پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان گفت: یک بازی تماشایی را از پرسپولیس مشاهده کردیم، با اینکه آنها در هفته گذشته مقابل استقلال شکست را پذیرفته بودند، اما توانستند با یک روحیه خوب مقابل سپاهان قرار بگیرند و این تیم را شکست دهند. وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهرداد میناوند پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس برابر سپاهان اصفهان گفت: یک بازی تماشایی را از پرسپولیس مشاهده کردیم، با اینکه آنها در هفته گذشته مقابل استقلال شکست را پذیرفته بودند، اما توانستند با یک روحیه خوب مقابل سپاهان قرار بگیرند و این تیم را شکست دهند.

وی تأکید کرد: اگرچه در دقایقی، بازی در اختیار سپاهان بود، اما با حمایت هواداران و یک بازی منطقی، پرسپولیس توانست سپاهان را شکست دهد.

میناوند در خصوص سپاهان اصفهان نیز گفت: این تیم در دقایق پایانی فشار زیادی بر روی دروازه پرسپولیس آورد اما به نظر من، آنها دیر متوجه شدند که باید به دروازه پرسپولیس حمله کنند.

مدافع پیشین پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: با این پیروزی، قهرمانی پرسپولیس تقریباً مسجل شده و اگر اتفاق خاصی روی ندهد، مطمئناً پرسپولیس قهرمان لیگ شانزدهم خواهد شد./مهر

پاسخی بگذارید