تاریخ: ۱۵:۰۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در حالی از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد که تماشاگران به سختی وارد ورزشگاه شدند.  ماموران نیروی انتظامی در اقدامی عجیب ورودی اتوبان حکیم به در غربی ورزشگاه آزادی را با قرار دادن ۲ اتومبیل نیروی انتظامی بسته بودند و همین مسئله […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در حالی از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه آزادی آغاز شد که تماشاگران به سختی وارد ورزشگاه شدند.  ماموران نیروی انتظامی در اقدامی عجیب ورودی اتوبان حکیم به در غربی ورزشگاه آزادی را با قرار دادن ۲ اتومبیل نیروی انتظامی بسته بودند و همین مسئله باعث شد همه تماشاگران مجبور شوند برای ورود به ورزشگاه از سمت اتوبان کرج وارد شوند. این کار ترافیک شدیدی را جلوی درِ پارکینگ‌های غربی ورزشگاه آزادی ایجاد کرد و اصحاب رسانه که ساعت‌ها در اتوبان معطل شدند نسبت به این مسئله به ماموران انتظامی اعتراض کردند.

* تا شروع بازی بیش از ۵۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند که البته با توجه به مشکل به وجود آمده برای هواداران جهت ورود به ورزشگاه رفته به رفته بر تعداد آنها اضافه می‌شود.

* بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ به دلیل ترافیک شدیدی که بیرون ورزشگاه حاکم بود ۱۰ دقیقه مانده به آغاز بازی به ورزشگاه رسید. او نیز از اقدام نیروی انتظامی دلخور بود و وقتی مقابل خبرنگاران قرار گرفت گفت باید به این مسئله رسیدگی شود.

* دیدار با پرسپولیس و سپاهان همزمان شده بود با مسابقه اتومبیلرانی در ورزشگاه آزادی، همین مسئله باعث شد خیلی از اتومبیل‌هایی که قرار بود در این مسابقات شرکت کنند در ترافیک معطل شوند.

* ماموران نیروی انتظامی وقتی دیدند خیابان روبه‌روی در غربی ورزشگاه به قدری ترافیک است که این ترافیک تا اتوبان کرج کشیده شده تصمیم گرفتند ورودی قسمت اتوبان حکیم به ورزشگاه را به روی هواداران باز کنند تا آنها بتوانند همانند بازی‌های قبل از آن قسمت وارد ورزشگاه شوند.

* برانکو ایوانکوویچ زودتر از بقیه اعضای تیمش به کنار زمین آمده و روی نیمکت نشست و به شدت مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

* حدود ۲۰۰ تماشاگر اصفهانی در ورزشگاه آزادی حضور دارند که البته سر و صدای زیاد پرسپولیسی‌ها باعث شده صدای تشویق آنها اصلا به گوش نرسد.

* عبدالله ویسی و برانکو ایوانکوویچ موقع رویارویی با یکدیگر با کف دست به دست یکدیگر کوبیدند و همدیگر را در آغوش گرفتند.

* رامین رضاییان، سروش رفیعی، محسن مسلمان، علیرضا بیرانوند و حسین ماهینی بازیکنانی بودند که قبل از آغاز بازی از عبدالله ویسی رخصت گرفتند. بیرانوند در اقدامی جالب، ویسی را بغل کرد و چرخاند که این کار او مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

* طاهری و گرشاسبی در ورزشگاه حضور دارند./تسنیم

پاسخی بگذارید