تاریخ: ۱۵:۰۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از مشهد مقدس, مرتضی شفیعی در نشست خبری پیش از دیدار سیاه‌جامگان مشهد – تراکتورسازی تبریز که در هیئت فوتبال مشهد برگزار شد، گفت: با توجه به برد استقلال، قطعا تراکتورسازی به دنبال سه امتیاز است اما تمام سعی ما برای پیروزی است. هنوز ۹ هفته تا پایان لیگ برتر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از مشهد مقدس, مرتضی شفیعی در نشست خبری پیش از دیدار سیاه‌جامگان مشهد – تراکتورسازی تبریز که در هیئت فوتبال مشهد برگزار شد، گفت: با توجه به برد استقلال، قطعا تراکتورسازی به دنبال سه امتیاز است اما تمام سعی ما برای پیروزی است. هنوز ۹ هفته تا پایان لیگ برتر باقی مانده و با توجه به بضاعتی که داریم، قیاس ما با تراکتورسازی و پرسپولیس غیر قابل تصور است.

وی در خصوص جلسه با استانداری و شهرداری اظهار داشت: این جلسه‌، به بعد از این بازی مقابل تراکتورسازی موکول شد.در بازی با صبا هم گفتم که اجازه ندهید تیم‌های خراسانی وارد بحران شوند و بعد از آن مدیران وارد عمل شوند. به همکاری تمام مسئولان داریم، اما عباسی تنهاست و نیاز به کمک مدیران استان دارد.

مربی سیاه‌جامگان درمورد زمین تمرینی این تیم، گفت: متاسفانه به دلیل شرایط جوی نتوانستیم برای دیدار با صبا تمرینات خوبی داشته باشیم و شرایط مالی هم اجازه نداد زودتر به قم برویم.

شفیعی خاطرنشان کرد: محسن آقایی و حسین بادامکی مصدومان تیم ما مقابل تراکتورسازی هستند./تسنیم

پاسخی بگذارید