تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، از اصفهان، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۲ بر صفر آبی‌پوشان مقابل ذوب‌آهن گفت: به بازیکنانم و گروه فنی تیم خسته‌نباشید می‌گویم. گروه فنی استقلال شبانه‌روز زحمت می‌کشد. بازیکنان می‌توانند تا فردا ظهر خوشحالی کنند اما این بازی برای کادرفنی همین الان تمام شده است. از فردا ۸ صبح […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، از اصفهان، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۲ بر صفر آبی‌پوشان مقابل ذوب‌آهن گفت: به بازیکنانم و گروه فنی تیم خسته‌نباشید می‌گویم. گروه فنی استقلال شبانه‌روز زحمت می‌کشد. بازیکنان می‌توانند تا فردا ظهر خوشحالی کنند اما این بازی برای کادرفنی همین الان تمام شده است. از فردا ۸ صبح در دفتر کار حاضر می‌شویم و تمرکزمان روی مسابقه با الاهلی است که سال قبل نایب‌قهرمان آسیا شد. این پیروزی را به هواداران هدیه می‌کنم، کسانی که در روزهای سخت پای ما ایستادند و ناامید نشدند. دوستی و همدلی در تیم ما است و نشاطی که از هواداران سکوها و نیز هواداران داخل خانه به ما می‌رسد تیم ما را یکدست کرده است، همین باعث می‌شود که از گل زده‌مان محافظت کنیم یا اگر عقب هستیم بازی را مساوی کنیم.

وی افزود: از کسانی که از ما انتقاد کردند نیز ناراحت نیستم. وظیفه ما این است که پرچم بچرخد. الان سکاندار من هستم و ممکن است بعدا مربیانی بیایند که من شاگرد آنها بودم، هیچ موقع نمی‌توانیم بگوییم که خیلی موفق هستیم و باید تلاش کنیم. مهدی رحمتی دیشب خادم امام رضا بود و از مشهد پیش تیم آمد.

سرمربی استقلال با تشکر از دکتر نوروزی و نیز کاوه ستوده اضافه کرد: دکتر ستوده بزرگتر ما است و ما او را دوست داریم. او یک استقلالی تمام عیار است.

منصوریان با بیان اینکه همیشه با تمام احترام به ذوب‌آهن نگاه می‌کرده است، تصریح کرد: اسم امروز را برای بچه‌ها فرار بزرگ می‌گذارم، ذوب‌آهن بخشی از نشاط فوتبال است  و همیشه منسجم بازی می‌کند. این تیم در هیچ یک از دقایق بازی احساسی بازی نمی‌کند و من حتی در وقت‌های اضافه به خصوص پس از اضافه شدن قاسم حدادی‌فر نگران بودم. امروز حتی از السد و پرسپولیس برای سخت‌تر بود و ما وارد عرصه جدیدی شدیم. اگر جلوی پرسپولیس و تراکتورسازی در جدول تلاش و مقاومت کنیم می‌توانیم کورسوی امیدی داشته باشیم.

وی در خصوص روزبه چشمی خاطرنشان کرد: بعضی صحبت‌ها در خصوص AFC شد که مشکل پنجره نقل و انتقالات ما حل شود اما مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید می‌ترسد. می‌ترسیم برویم هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر ۳ بر صفر بازنده شویم و پس از آن نمی‌دانیم چگونه در خیابان راه برویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: روزبه نیاز به بستری دارد تا برگردد، ما او را برای کمک به صبای قم و صمد مرفاوی برای ۹ بازی فرستادیم تا هم به صبا کمک کند و هم برای حضور در استقلال آبدیده شود.

منصوریان با بیان اینکه هر ۴ روز یک بار یک بازی خیلی سخت داریم، اظهار داشت: ۳ روز بعد باید با الاهلی، ۵ روز بعد با التعاون و سپس با سیاه‌جامگان بازی کنیم، ما تیمی قبراق می‌خواهیم که ۱۹، ۲۰ بازیکن آماده داشته باشد. /تسنیم

پاسخی بگذارید