تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال، تیم دانشگاه آزاد با ۲۳ امتیاز محمد یوسفوند و ۱۷ امتیاز جی‌پی پرینس با اختلاف ۴۴ امتیاز، میهمان خود شهرداری گرگان را با شکست سنگینی بدرقه کرد. نتایج کوارترهای این بازی ۲۷ بر ۹، ۲۱ بر ۱۲، ۲۹ بر ۱۸ و ۲۴ […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال، تیم دانشگاه آزاد با ۲۳ امتیاز محمد یوسفوند و ۱۷ امتیاز جی‌پی پرینس با اختلاف ۴۴ امتیاز، میهمان خود شهرداری گرگان را با شکست سنگینی بدرقه کرد. نتایج کوارترهای این بازی ۲۷ بر ۹، ۲۱ بر ۱۲، ۲۹ بر ۱۸ و ۲۴ بر ۱۸ بود.

تیم شهرداری کاشان با وجود درخشش «ازوونکو بولیان» فوروارد اهل کرواسی خود با اختلاف هفت امتیاز مغلوب میهمان خود شیمیدر تهران شد. بولیان در این بازی ۳۳ امتیاز، دو پاس گل و ۱۱ ریباند برای شهرداری کسب کرد. داکوان کوک نیز ۲۷ امتیاز و هشت ریباند برای شیمیدر به دست آورد.

در دیگر بازی این هفته که در سالن آزادی تهران برگزار شد، تیم نیروی زمینی مغلوب شهرداری اراک شد. کینتون هاسلی ۲۶ امتیاز، شش ریباند و سه پاس گل برای شهرداری اراک کسب کرد و اشکان خلیل‌نژاد هم ۱۹ امتیاز برای تیم تهرانی به دست آورد.

در بازی دیگر هفته هجدهم، تیم پتروشیمی در حالی بر لوله آ.اس شیراز غلبه کرد که در پایان دو برابر این تیم امتیاز کسب کرده بود. نتایج کوارترهای این دیدار ۲۸ بر ۱۲، ۲۳ بر ۱۳، ۲۴ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۴ بود. مهراد آتشی ۱۸ امتیاز برای پتروشیمی و به نام خودش ثبت کرد.

در آخرین بازی امروز، جدال تیم‌های شهرداری تبریز و نفت آبادان پس از تساوی ۷۳ بر ۷۳ در وقت قانونی به وقت اضافه کشیده شد. برتری در ۵ دقیقه اضافه متعلق به آبادانی‌ها بود و این بازی با نتیجه ۸۹ بر ۸۲ به سود‌ آنها تمام شد. نیکولا گاچِشا، بازیکن صربستانی تیم تبریز ۲۵ امتیاز و هفت ریباند برای تیمش و رایان ریچاردز ۲۱ امتیاز و ۱۰ ریباند برای نفت کسب کردند./تسنیم

نتیجه دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

شهرداری تبریز ۸۲ – پالایش نفت آبادان ۸۹
شهرداری کاشان ۷۲ – شیمیدُر تهران ۷۹
پتروشیمی بندرامام ۹۶ – لوله آ.اس شیراز ۴۸
نیروی زمینی ۷۵ – شهرداری اراک ۸۷
دانشگاه آزاد ۱۰۱ – شهرداری گرگان ۵۷

جدول رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

۱- پتروشیمی بندر امام: ۱۵ پیروزی، ۲ شکست، ۳۲ امتیاز
۲- پالایش نفت آبادان: ۱۴ پیروزی، ۳ شکست، ۳۱ امتیاز
۳- دانشگاه آزاد: ۱۱ پیروزی، ۶ شکست، ۲۸ امتیاز
۴- شیمیدُر تهران: ۱۰ پیروزی، ۷ شکست، ۲۷ امتیاز
۵- شهرداری اراک: ۱۰ پیروزی، ۷ شکست، ۲۷ امتیاز
۶- شهرداری تبریز: ۹ پیروزی، ۸ شکست، ۲۶ امتیاز
۷- شهرداری کاشان: ۷ پیروزی، ۱۰ شکست، ۲۴ امتیاز
۸- نیروی زمینی: ۵ پیروزی، ۱۲ شکست، ۲۲ امتیاز
۹- شهرداری گرگان: ۴ پیروزی، ۱۳ شکست، ۲۱ امتیاز
۱۰- لوله آ.اس شیراز: بدون پیروزی، ۱۷ شکست، ۱۷ امتیاز

پاسخی بگذارید