تاریخ: ۱۰:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سایت رادیو ورزش یونان در تحلیل خود نوشت: تیم المپیاکوس پس از دو ماه امشب با میزبانی از تیم عثمانلی اسپور ترکیه در مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا دوباره به این رقابت‌ها بازمی‌گردد.حریف ترکیه‌ای شاید نام مطرحی در اروپا مطرح نباشد اما نتایج اخیر این تیم نشان‌دهنده آمادگی مطلوب […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سایت رادیو ورزش یونان در تحلیل خود نوشت: تیم المپیاکوس پس از دو ماه امشب با میزبانی از تیم عثمانلی اسپور ترکیه در مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا دوباره به این رقابت‌ها بازمی‌گردد.حریف ترکیه‌ای شاید نام مطرحی در اروپا مطرح نباشد اما نتایج اخیر این تیم نشان‌دهنده آمادگی مطلوب است و ‌می‌توانند برای بنتو و شاگردانش در تیم المپیاکوس موانعی ایجاد کنند.

این سایت یونانی در ادامه با اشاره به تاکتیک ۱-۱-۴-۴ پائولو بنتو، سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس نوشت: المپیاکوس با این سیستم اولیه به میدان می‌رود که در طول بازی به سیستم ۳-۳-۴ تغییر می‌یابد. لئال پس از مصدومیت کاپینو درون دروازه المپیاکوس قرار می‌گیرد و فیگورا، ماتیو، ویانا و سیسوخو در خط دفاعی بازی خواهند کرد.

سایت رادیو ورزش یونان سپس نام کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی را نیز در ترکیب اصلی تیم المپیاکوس برابر حریف ترکیه‌ای قرار داد.

المپیاکوس و عثمانلی اسپور ترکیه امشب (پنجشنبه) در بازی رفت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مصاف هم می‌روند و بازی برگشت نیز ۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید