تاریخ: ۱۰:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا – صبا، اظهار داشت: بازی ما با صبا از اهمیت بالایی برخوردار است، هرچند اکثر بازی‌های لیگ همین شرایط را داشته و حساسیت بالایی دارد. مجموع امتیازات ما نشان می‌دهد که هیچ مسابقه‌ای در لیگ ساده نیست، هفته گذشته اگر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار سایپا – صبا، اظهار داشت: بازی ما با صبا از اهمیت بالایی برخوردار است، هرچند اکثر بازی‌های لیگ همین شرایط را داشته و حساسیت بالایی دارد. مجموع امتیازات ما نشان می‌دهد که هیچ مسابقه‌ای در لیگ ساده نیست، هفته گذشته اگر پیروز می‌شدیم بازی‌مان حکم شش امتیازی داشت. در این هفته هم دیدار مقابل صبا بازی با تیمی است که در نیم‌فصل دوم شرایط خوبی نسبت به ابتدای فصل دارد.

وی افزود: امیدوارم در دیدار فردا پیروز شویم و خودمان را از تیم‌های انتهای جدولی جدا کنیم. تیم ما نیز در نیم‌فصل دوم همانند تیم صبا تغییر کرده است. ما در نیم‌فصل اول بازی را در همین شرایط به تیم صبا در قم واگذار کردیم. در آن دیدار بحث داوری زیادی وجود داشت و بدشانس بودیم. دوست داریم در این دیدار شکست دور رفت را جبران کنیم و همان‌طور که گفتم از انتهای جدول جدا شویم. صبا در نیم‌فصل دوم بازیکنان خوبی جذب کرده است.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در ادامه در خصوص مصدومان و محرومان تیم سایپا گفت: سیامک کوروشی و شیری را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و به جز آن چند بازیکن مصدوم داریم که شرایط ما را در این دیدار خاص کرده‌اند. سایر بازیکنان‌مان آماده‌اند و امیدواریم هر کدام که بازی کردند شرایط را درک کنند و بتوانند بازی خوبی ارائه دهند.  بعد از این دیدار یک وقفه‌ای در لیگ خواهد افتاد و ما امیدواریم در آن مدت بتوانیم خودمان را برای دیدار آینده مقابل تراکتورسازی آماده کنیم.

فرکی در خصوص صحبت‌های اخیر ابراهیم شکوری درباره جادوگری و دعانویسی در فوتبال خاطرنشان کرد: این صحبت‌ها حاشیه‌ای است. الان شرایطی نیست که به  اظهارنظر یک بازیکن بپردازیم و بگوییم این درست است یا خیر. شاید این موضوع در برخی از باشگاه‌ها اتفاق بیفتد که این هم نه فقط برای امسال بلکه در سال‌های گذشته هم وجود داشته است. امیدوارم فوتبال به نحوی باشد که فقط در آن نگاه فوتبالی وجود داشته باشد. این اتفاق‌ها ممکن است هر جایی بیفتد. من خودم نیز در جاهایی بودم که چنین آدم‌هایی می‌آمدند و می‌رفتند. آنها بیشتر به دنبال منافع شخصی خودشان هستند. امیدوارم فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها اجازه ندهند این اتفاق‌ها بیفتد. /تسنیم

پاسخی بگذارید