تاریخ: ۵:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،الکساندر نوری در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی در پاسخ به این سوال که خود را بیشتر ایرانی می‌داند یا آلمانی گفت: من بین دو فرهنگ بزرگ شدم. پدرم سنت‌های ایرانی را اجرا می‌کرد. عاشق غذاهای ایرانی و زبان فارسی هستم. خونگرمی و  فرهنگ ایرانی‌ها را خیلی دوست دارم و این مسئله […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،الکساندر نوری در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی در پاسخ به این سوال که خود را بیشتر ایرانی می‌داند یا آلمانی گفت: من بین دو فرهنگ بزرگ شدم. پدرم سنت‌های ایرانی را اجرا می‌کرد. عاشق غذاهای ایرانی و زبان فارسی هستم. خونگرمی و  فرهنگ ایرانی‌ها را خیلی دوست دارم و این مسئله خیلی در شخصیتم تاثیر گذاشته است.

او در پاسخ به این سوال که شما در گفت‌وگویی اظهار کرده بودی فسنجان را بیشتر از دیگر غذاهای ایرانی دوست داری، گفت: واقعا نمی‌توانم بگویم کدام غذا را بیشتر دوست دارم اما فسنجان، قرمه‌سبزی و کباب غذاهای مورد علاقه‌ام هستند. این غذاها بخشی از خاطرات دوران بچگی‌ام هستند به همین خاطر زیاد به رستوران‌های ایرانی می‌روم تا فرهنگ ایرانی‌ام را فراموش نکنم.

سرمربی ایرانی وردربرمن در پاسخ به این سوال که چقدر فوتبال ایران را دنبال می‌کند، گفت:‌ از طریق اینترنت پیگیری فوتبال ایران هستم. با وحید هاشمیان هم دوستم و مدام با او در ارتباطم و درباره فوتبال با هاشمیان تبادل نظر می‌کنم. غیر از این مثلا موفقیت اخیر استقلال را نیز دنبال کردم و فضایی که در ورزشگاه آزادی به وجود آمد من را به یاد دوران حضورم در فوتبال ایران انداخت.

نوری در پایان در پاسخ به این سوال که با توجه به انتقادهای مطرح شده به کی‌روش عملکرد او را در تیم ملی ایران چگونه می‌بینید، گفت: من در جایگاهی نیستم که درباره کی‌روش نظر بدهم. او تمام تلاشش را برای پیشرفت تیم به خرج می‌دهد. بیشتر از این نمی‌خواهم درباره این مسئله اظهار نظر کنم./ایسنا

پاسخی بگذارید