تاریخ: ۵:۰۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاروان اسکی بازان ایران برای حضور در هشتمین دوره بازی های آسیایی وارد شهر ساپورو میزبان این رویداد شد و مورد استقبال اعضای ستاد برگزاری قرار گرفت. اسکی بازان ایران پس از ورود به شهر ساپورو در هتل محل اقامت خود که در فاصله حدودا ۴۵ دقیقه از فرودگاه قرار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاروان اسکی بازان ایران برای حضور در هشتمین دوره بازی های آسیایی وارد شهر ساپورو میزبان این رویداد شد و مورد استقبال اعضای ستاد برگزاری قرار گرفت.

اسکی بازان ایران پس از ورود به شهر ساپورو در هتل محل اقامت خود که در فاصله حدودا ۴۵ دقیقه از فرودگاه قرار دارد، مستقر شدند.

در هشتمین دوره بازیهای آسیایی زمستانی که به میزبانی ساپوروی ژاپن برگزار می شود، اسکی بازان ۲۹ کشور حضور دارند.

اسکی بازان ایران نیز در این دوره از بازیهای آسیایی زمستانی با ترکیب حسین ساوه شمشکی، محمد کیادربندسری، فروغ عباسی، صدف ساوه شمشکی در اسکی آلپاین و سید حسین صید، حسین کلهر (فرزند یونس)، حسن کلهر، حسین کلهر (فرزند جهانگیر)، شیما یارخواه و ستاره یزدانی در رشته اسنوبرد حضور پیدا کرده اند.

هدایت تیم اسکی آلپاین ایران در رقابتها بر عهده علیداد ساوه شمشکی است و سمیرا زرگری نیز به عنوان مربی بانوان در کنار این تیم حضور دارد.
همچنین مرتضی نیز هدایت ملی پوشان اسنوبرد ایران را عهده دار است./فارس

 

پاسخی بگذارید