تاریخ: ۴:۵۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا داورزنی در نشست روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان ، از سید نصرالله سجادی معاون سابق این وزارتخانه تقدیر کرد. معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اظهار داشت: سالیان سال در کنار شما کار کردیم و و همه موانع و سختی ها را که در ورزش  قهرمانی وجود داشت درک کردیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا داورزنی در نشست روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان ، از سید نصرالله سجادی معاون سابق این وزارتخانه تقدیر کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اظهار داشت: سالیان سال در کنار شما کار کردیم و و همه موانع و سختی ها را که در ورزش  قهرمانی وجود داشت درک کردیم و درباره موانع ورزش  کشور با وزیر ورزش  و جوانان نیز صحبت داشتم.
داورزنی ادامه داد: در طی این سالها و با کار در مدیریت استانی ،فدراسیون ها و باشگاه ها مشاهده کردیم که موانع مختلفی بر سر راه فدراسیون ها وجود دارد و آنها را لمس کردیم.
معاون توسعه ورزش  قهرمانی و حرفه‌ای گفت: روند حرکتی کار در ۸ سال گذشته به سمت دولتی شدن فدراسیون‌ها رفته که باید اصلاح شود و به معنای واقعی فدراسیون‌ها باید موسسات عمومی غیر دولتی باشند بطوری که هر کجا نیاز است اصلاح قانونی صورت گیرد به دنبال آن باشیم و یا در صورت نیاز به مصوبه مجلس ،در راستای آن بکوشیم.
داورزنی تصریح کرد: تلاش حوزه معاونت ورزش  قهرمانی این است که به فدراسیون ها کمک کند و در کنار شما باشد و موانع حرکتی فدراسیون ها را با تکیه بر برنامه محوری از پیش رو بردارد تا حرکت ورزش با شتاب بیشتری با حمایت معاونین و با هدایت دکتر سلطانی فر تا بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و بازی های المپیک ۲۰۲۰ ادامه یابد.
معاون وزیر .تاکید کرد: همراه با روسای فدراسیون ها برای بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ و بازی های المپیک ۲۰۲۰ و سایر رویدادهای مهمی که پیش رو داریم با برنامه ریزی مناسب تر و حمایت جدی تر تلاش هایی را انجام می دهیم.
داورزنی گفت : موفقیت ما در گرو همکاری و مساعدت است و با این مهم می‌توانیم منشا حرکت بیشر و پرشتاب تری در ورزش  باشیم.
عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ،آموزش و پژوهش ضمن قدردانی از مشارکت گسترده فدراسیون ها در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در تفاهم نامه مالی که با فدراسیون های ورزش ی در حال تنظیم است درصدی بابت برنامه فرهنگی فدراسیون ها در نظر گرفته شده که امیدواریم میزان آن به زودی توسط فدراسیون ها مشخص شود.
او همچنین گفت: ما آمادگی لازم جهت همکاری به منظور اجرایی کردن پیوست فرهنگی فدراسیون های ورزش ی در سال ۹۶ را داریم. همچنین برنامه تجلیل از ورزش کاران اخلاق مدار در اسفند ۹۵ و اردوی راهیان نور جامعه ورزش  از ۷ الی ۲۰ اسفند ماه در مناطق جنگی از دیگر برنامه های مهم پایان سال وزارت ورزش  و جوانان بود که به آن شااره شد.
در این نشست سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش  و جوانان مواردی را در خصوص نحوه پرداختی ها به فدراسیون بر اساس تفاهم نامه های مالی ،خزانه داران فدراسیون ها و رعایت قانون و مقرراتی که مورد نظر بازرسی کل کشور است ،بیان کرد.
غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش  همگانی در این نشست پیرامون اعتبار ورزش  همگانی فدراسیون ها و ادارات کل ،همچنین ضرورت اعلام گزارش برگزاری جشنواره های همگانی که در استان های مختلف برگزار شده مواردی را مطرح کرد.
مصطفی کریمی رییس فدراسیون ناشنوایان گرازشی اجمالی از سوابق حضور ایران در المپیک ناشنوایان ارائه داد و اعلام کرد در المپیک ۲۰۱۷ ناشنوایان ترکیه در ۱۴ رشته شرکت میکنیم.
رضا زارعی رییس فدراسیون کوهنوردی از ورود سنگ نوردی به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا خبر داد و گفت در این بازی ها ایران شانس کسب ۳ الی ۵ مدال را دارد.
همچنین کیکاووس سعیدی رییس فدراسیون گلف، محمد درخشان رییس فدراسیون جودو و غلامرضا جعفری رییس فدراسیون ورزش  روستایی وبازیهای بومی محلی نیز ضمن ارائه گزارش به بیان موارد و مشکلات خود پرداختند./فارس

 

پاسخی بگذارید