تاریخ: ۴:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان به نشست خبری نرسید و تلفنی پاسخگوی سوالات خبرنگاران اصفهانی شد و  گفت: بازی سختی با ذوب آهن داریم و تلاش می‌کنیم در یک مسیر محکم سربلند شوند و بازیکنانمان می‌دانند بازی سختی داریم و برد پرسپولیس فقط […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان به نشست خبری نرسید و تلفنی پاسخگوی سوالات خبرنگاران اصفهانی شد و  گفت: بازی سختی با ذوب آهن داریم و تلاش می‌کنیم در یک مسیر محکم سربلند شوند و بازیکنانمان می‌دانند بازی سختی داریم و برد پرسپولیس فقط تا ساعت ۱۲ ظهر عالی بود و بعد از آن پیروزی را فراموش کرده‌ایم و به فکر ذوب آهن و پس از آن بازی با الاهی خواهیم بود.

وی افزود: مگویان و رحمتی را در اختیار نداریم و امیدوارم با بازیکنان جوان خوب بازی کنیم و امیدوارم بتوانیم فردا بازی خوبی انجام بدهیم وبا پیروزی از میدان خارج شویم.

سرمربی استقلال در مورد محرومیت سیدمهدی رحمتی گفت: همه حرف‌هایم را در این مورد در برنامه ۹۰ بیان کردم  فکر می‌کنم حیف شد که کمیته انضباطی به دربی ورود کرد و اگر این کمیته به دربی ورود نمی‌کرد زیبایی‌های دربی از نظر فنی و اخلاقی قشنگ‌تر می‌شد. هواداران استقلال و پرسپولیس فقط از تهران نبودند و از همه شهرهای ایران در ورزشگاه آزادی حضور داشتند و دربی خوبی بود و کاش کمیته انضباطی ورود نمی‌کرد.

وی با اشاره به رای کمیته انضباطی در مورد انتقال امتیاز باشگاه نفت تهران گفت: ما منتظر رای حسن زاده در مورد باشگاه نفت هستیم. آقای حسن‌زاده در مورد انتقال باشگاه نفت  رای صادر کرد که خریداران ظرف ۲۰ روز و یک‌ماه به حق و حقوق خود برسند و منتظر صادر کردن یک رای قاطع و محکم در مورد باشگاه نفت تهران هستیم. زیرا هنوز ما به حق و حقوق‌مان نرسیده‌ایم.

منصوریان در پایان نشست خبری ضمن عذرخواهی از خبرنگاران اصفهانی به دلیل اینکه نتوانست به نشست خبری بیاید و تلفنی پاسخگوی سوالات آنها بود گفت: بعد از فوتبال تهران ، فوتبال اصفهان نتایج خوبی گرفته زیرا زیرساخت‌های خوبی دارد که باید از مسئولان فوتبال اصفهان تشکر کنم. /فارس

 

پاسخی بگذارید