تاریخ: ۴:۴۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان گفت: به دلیل فشردگی مسابقات نتوانستیم از نظر فنی تمرینات خوبی داشته باشیم اما از نظر روحی و روانی بازیکنان را آماده کرده‌ایم و امیدوارم بازی خوبی مقابل استقلال انجام بدهیم. وی ادامه داد: امیدوارم بازی خوب و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان گفت: به دلیل فشردگی مسابقات نتوانستیم از نظر فنی تمرینات خوبی داشته باشیم اما از نظر روحی و روانی بازیکنان را آماده کرده‌ایم و امیدوارم بازی خوبی مقابل استقلال انجام بدهیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی خوب و تماشاگر پسندی را انجام بدهیم و بازی به سود خودمان تمام کنیم. کاری به تیم مقابل نداریم و فوتبال خودمان را بازی می‌کنیم و تمرکز‌مان روی کار خودمان است و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه ۲ شکست داشته‌اید گفت:  تدابیری اندیشیدید که بازیکنان آن باخت‌ها را فراموش کنند و هر تیمی در طول فصل دچار افت می‌شود نتایج بدی می‌گیرد و  امیدوارم فردا موفق باشیم.

حسینی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: محمدرضا عباسی تنها مصدوم ماست و او روز به روز بهتر می‌شود و برای بازی آماده می‌شود.

وی در مورد حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در آسیا بازی‌ها سخت و فشرده می‌شود و تلاش می‌کنیم که هر دو جام با قدرت شرکت کنیم و شایستگی‌های خودمان را نشان بدهیم./فارس

 

پاسخی بگذارید