تاریخ: ۴:۴۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله برگشت از دور نخست رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور عصر امروز با برگزار ۴ دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد. در نخستین بازی بانک سرمایه در تبریز شهرداری این شهر را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. در دیگر بازی این مرحله صالحین […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله برگشت از دور نخست رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور عصر امروز با برگزار ۴ دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد.

در نخستین بازی بانک سرمایه در تبریز شهرداری این شهر را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. در دیگر بازی این مرحله صالحین ورامین با نتیجه ۳ بر صفر سایپا را از پیش رو برداشت تا تکلیف صعود این دو تیم در بازی سوم و به میزبانی تهران مشخص شود.

در اردکان تیم خاتم میزبان پیکان بود؛ اردکانی ها که بازی رفت را هم به حریف قدرتمند خود واگذار کرده بودند تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا این بار پیروز شوند، اما اینگونه نشد. پیکانی ها توانستند با نتیجه ۳ بر یک و با امتیازهای ۱۹ بر ۲۵، ۱۶ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۴ بر ۲۶ خاتم را در خانه شکست دهند تا دومین تیم صعود کننده لقب بگیرند.

دیدار تیم های کاله آمل و شهرداری ارومیه هم اکنون در حال برگزاری است و تیم پیکان در مرحله بعد باید به مصاف یکی از این دو تیم بروند./فارس

 

پاسخی بگذارید