تاریخ: ۴:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله برگشت از دور نخست رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور عصر امروز با برگزار ۴ دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد. در نخستین بازی این مرحله که خاتمه پیدا کرد تیم بانک سرمایه توانست شهرداری تبریز را شکست دهد و صعودش به مرحله نیمه نهایی را قطعی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله برگشت از دور نخست رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور عصر امروز با برگزار ۴ دیدار در شهرهای مختلف آغاز شد.

در نخستین بازی این مرحله که خاتمه پیدا کرد تیم بانک سرمایه توانست شهرداری تبریز را شکست دهد و صعودش به مرحله نیمه نهایی را قطعی کند.

در دیگر بازی این مرحله و در ورامین تیم صالحین که بازی رفت را به سایپا واگذار کرده بود در بازی برشگت این نتیجه را جبران کرد. شاگردان مجتبی عطار در این مسابقه توانستند در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۲ حریف خود را مغلوب کنند تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعد روز یک شنبه و در تهران مشخص شود.

در دیگر بازی های این مرحله کاله در آمل به مصاف شهرداری ارومیه رفته است و پیکان در اردکان برابر خاتم صف آرایی کرده است./فارس

 

پاسخی بگذارید