تاریخ: ۱۷:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: علی احمدی
مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی نابینایان وکم بینایان کشور به مناسبت بزرگداشت دهه مبارکه فجر در بابلسر از صبح امروز سه شنبه ۲۶ بهمن در مجتمع شهید عظیمی آغازشد. ملک تبارمعاون و سیده صدیقه بابایی مسئول توسعه امور ورزش اداره ورزش و جوانان بابلسر از ایندوره از مسابقات بازدید بعمل آوردند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی نابینایان وکم بینایان کشور به مناسبت بزرگداشت دهه مبارکه فجر در بابلسر از صبح امروز سه شنبه ۲۶ بهمن در مجتمع شهید عظیمی آغازشد.

ملک تبارمعاون و سیده صدیقه بابایی مسئول توسعه امور ورزش اداره ورزش و جوانان بابلسر از ایندوره از مسابقات بازدید بعمل آوردند.

در این دوره از رقابتها تیم هایی از استانهای البرز-تهران-کرمانشاه-اصفهان-گیلان-هرمزگان-همدان-آذربایجان شرقی-آذربایجان غربی ومازندران شرکت کردند .مسابقات با مسافت ۵ کیلومتر برگزار گردید که در پایان آذربایجان غربی با ۲۲ امتیاز منفی در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان دوی صحرانوردی نابینایان وکم بینایان کشور شد.

تهران با ۳۰ امتیاز منفی دوم شد و همدان نیز با ۳۳ امتیاز منفی در جایگاه سوم قرار گرفت. تیم های اصفهان ،آذربایجان شرقی و کرمانشاه به ترتیب هر کدام با ۳۵ ،۳۸ و ۵۵ امتیاز منفی در جایگاه چهارم تا ششم قرار گرفتند.
همچنین در بخش انفرادی و در کلاس تی ۱۱ رضا وطن فدا از آذربایجان غربی اول شد، منصور نوری از مرکزی دوم شد و مصطفی باقری از اصفهان به عنوان سومی دست یافت.
اما در کلاس تی ۱۲ و تی ۱۳ میکائیل دیانی از تهران قهرمان شد، اسدالله مددی به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و حامد زهدی غلامی نیز از همدان در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

http://babolsarsport.ir/KS-UpFile/KS-image/marasemat/photo_2017-02-14_10-25-16.jpg

http://babolsarsport.ir/KS-UpFile/KS-image/marasemat/photo_2017-02-14_10-25-11.jpg

http://babolsarsport.ir/KS-UpFile/KS-image/marasemat/photo_2017-02-14_10-24-58.jpg

پاسخی بگذارید