تاریخ: ۱۵:۲۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ، محسن خلیلی گفت: حدود یک ماه پیش در جلسه ای که بین کادر فنی برگزار شد برنامه تمرینات تیم تا پایان فصل مشخص و به باشگاه و بازیکنان ابلاغ و اعلام شد. تمرینات طبق همان برنامه در حال برگزاری است و تیم نفت در هفته آینده برای برپایی اردویی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ، محسن خلیلی گفت: حدود یک ماه پیش در جلسه ای که بین کادر فنی برگزار شد برنامه تمرینات تیم تا پایان فصل مشخص و به باشگاه و بازیکنان ابلاغ و اعلام شد.

تمرینات طبق همان برنامه در حال برگزاری است و تیم نفت در هفته آینده برای برپایی اردویی ۴ روزه عازم کردان کرج خواهد شد.

خلیلی افزود: تیم نفت روز پنج شنبه برای دیدار با ماشین سازی عازم تبریز می شود و بعد از بازی روز جمعه در روز شنبه تمرین ریکاوری خواهیم داشت و پس از آن تمرینات به مدت ۲ روز تعطیل خواهد شد و دور جدید تمرینات از روز سه شنبه با دو نوبت تمرین در ورزشگاه ساصد پیگیری می شود.

مربی نفت تهران تصریح کرد: طبق برنامه در نظر گرفته شده و هماهنگی‌های انجام شده بین باشگاه و کادر فنی، اعضای تیم نفت روز چهارشنبه هفته آینده به مدت ۴ روز در کردان کرج اردو خواهند زد.

تمرینات در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه در کردان کرج برگزار خواهد شد و طبق برنامه‌ای که آقای دایی مد نظر دارد تمرینات فشرده‌ای را در کرج پشت سر خواهیم گذاشت و همچنین قرار است در اواخر اسفند ماه نیز یک اردو در پیش رو داشته باشیم که به احتمال فراوان در کیش برپا خواهد شد.

خلیلی درباره زادروزش و برگزاری مراسم تولد در رختکن گفت: از مربیان و اعضای کادر فنی تیم نفت و همچنین بازیکنان تشکر می کنم که چنین مراسمی را برایم تدارک دیده بودند. از مالک باشگاه نفت که با پیامی تولدم را تبریک گفته و همچنین از مدیریت باشگاه نیز سپاس‌گزارم و جا دارد از هواداران پرسپولیس و دوستداران نفت که با کامنت‌ها و پیام‌های خود در فضای مجازی زادروزم را تبریک گفتند کمال تشکر و سپاس را داشته باشم. هرچه از فوتبال دارم از پرسپولیس و هوادارانش دارم و لطف و محبت آنها را هیجگاه فراموش نمی کنم./مهر

پاسخی بگذارید