تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سفر دیه‌گو مارادونا به مادرید برای تماشای بازی ناپولی و رئال یکی از اتفاقات پرحاشیه این هفته فوتبال اروپا بوده است. اسطوره آرژانیتنی ناپولی که به عنوان میهمان افتخاری اورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی همراه با این تیم به مادرید سفر کرده است، شب گذشته در خارج از هتل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، سفر دیه‌گو مارادونا به مادرید برای تماشای بازی ناپولی و رئال یکی از اتفاقات پرحاشیه این هفته فوتبال اروپا بوده است.

اسطوره آرژانیتنی ناپولی که به عنوان میهمان افتخاری اورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی همراه با این تیم به مادرید سفر کرده است، شب گذشته در خارج از هتل محل اقامتش در پایتخت اسپانیا با یک خبرنگار درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش تلویزیون اسپانیا مارادونا در حال رفتن به سالن غذاخوری هتل بود که چند خبرنگار برای پرسیدن سؤالاتی درباره بازی امشب (چهارشنبه) تیم‌های رئال مادرید و ناپولی او را احاطه کردند و در همان حال آنخل گارسیا، خبرنگار شبکه کادنا کوپه اسپانیا اسطوره فوتبال آرژانتین را به ضرب و شتم خودش متهم کرد.

مارادونا با چهره‌ای خشمگین در واکنش به ادعای این خبرنگار اسپانیایی به او گفت: من هرگز تو را نزده‌ام. اگر تو را زده بودم که الان بینی نداشتی. اگر تو را زده بودم، نابود شده بودی./تسنیم

پاسخی بگذارید