تاریخ: ۱۵:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، محسن خلیلی با اشاره به جلسه‌ای که یک ماه پیش بین کادرفنی تیم نفت تهران برگزاری شده است به سایت این باشگاه گفت: در جلسه‌ای که داشتیم، برنامه تمرینات تیم تا پایان فصل مشخص شد و به باشگاه و بازیکنان ابلاغ و اعلام شد. تمرینات طبق همان برنامه در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، محسن خلیلی با اشاره به جلسه‌ای که یک ماه پیش بین کادرفنی تیم نفت تهران برگزاری شده است به سایت این باشگاه گفت: در جلسه‌ای که داشتیم، برنامه تمرینات تیم تا پایان فصل مشخص شد و به باشگاه و بازیکنان ابلاغ و اعلام شد. تمرینات طبق همان برنامه در حال برگزاری است و تیم نفت در هفته آینده برای برپایی اردویی چهار روزه عازم کردان کرج خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم نفت روز پنجشنبه برای دیدار با ماشین‌سازی عازم تبریز می‌شود و پس از بازی روز جمعه، شنبه تمرین ریکاوری خواهیم داشت و پس از آن تمرینات به مدت دو روز تعطیل خواهد شد. دور جدید تمرینات ما از روز سه‌شنبه با دو نوبت تمرین در ورزشگاه ساصد پیگیری می‌شود. طبق برنامه در نظر گرفته شده و هماهنگی‌های انجام شده بین باشگاه و کادر فنی، اعضای تیم نفت روز چهارشنبه هفته آینده به مدت چهار روز در کردان کرج اردو خواهند زد.

سرپرست تیم فوتبال نفت تهران خاطرنشان کرد: تمرینات در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه در کردان کرج برگزار خواهد شد و طبق برنامه‌ای که آقای دایی مدنظر دارد، تمرینات فشرده‌ای را در کرج پشت سر خواهیم گذاشت. همچنین قرار است در اواخر اسفندماه نیز یک اردو پیش‌رو داشته باشیم که به احتمال فراوان در کیش برپا خواهد شد.

خلیلی درباره زادروزش و برگزاری مراسم تولد در رختکن گفت: از مربیان و اعضای کادر فنی تیم نفت و همچنین بازیکنان تشکر می‌کنم که چنین مراسمی را برایم تدارک دیده بودند. از مالک باشگاه نفت که با پیامی تولدم را تبریک گفت و همچنین از مدیریت باشگاه نیز سپاسگزارم. جا دارد از هواداران پرسپولیس و دوستداران نفت هم که با پیام‌های خود در فضای مجازی زادروزم را تبریک گفتند، تشکر کنم. هرچه از فوتبال دارم از پرسپولیس و هوادارانش دارم و لطف و محبت آنها را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم./تسنیم

پاسخی بگذارید