تاریخ: ۱۴:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیداکبر پورموسوی  در خصوص جلسه‌ای که امروز (چهارشنبه) با مسئولان باشگاه استقلال خوزستان داشت تا تکلیف حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود، گفت: تا ظهر در باشگاه با مسئولان جلسه داشتم که در نهایت گفتند یک ریال پول نداریم به عمان برویم و حتی پولی نیست تا […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیداکبر پورموسوی  در خصوص جلسه‌ای که امروز (چهارشنبه) با مسئولان باشگاه استقلال خوزستان داشت تا تکلیف حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود، گفت: تا ظهر در باشگاه با مسئولان جلسه داشتم که در نهایت گفتند یک ریال پول نداریم به عمان برویم و حتی پولی نیست تا با هتلی که در تهران در آن اسکان داشتیم، تسویه کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شکایت‌مان را به مهدی تاج اعلام کردیم که او هم با توجه به اینکه مالک باشگاه ما بانک ملی است، به وزیر دارایی نامه‌ای زد تا بلکه کمک‌مان کنند. تاج می‌گوید فدراسیون هم دوست دارد به ما کمک کند، اما پولی ندارد. البته بیشتر از همه مدیریت باشگاه ما مقصر است که نتوانسته طلب‌هایی که از اسپانسر و سازمان لیگ داریم، دریافت کند. اسپانسری که مالک باشگاه است، پولی به ما نمی‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به اینکه این باشگاه درآمدهای خود را از سازمان لیگ دریافت نکرده است، افزود: از همه شاکی هستم. از مدیریت باشگاه و هیئت مدیره، گروه ملی، مسئولان استانی به جز استاندار که تا حد توان به ما کمک کرد و فدراسیون فوتبال که حق خودمان را می‌خواهیم و می‌گوید پول نداریم. من شنیدم که فدراسیون فوتبال دو هفته پیش به استقلال و پرسپولیس ۴۰۰ هزار دلار پول داده است، اما آقای تاج به ما که می‌رسد، می‌گوید پول نداریم. چطور سال قبل نفت ایران بود، امسال پرسپولیس ایران و استقلال ایران است، اما کسی به ما نگفت که استقلال خوزستان هم استقلال ایران است. سهمیه اول فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا ما هستیم و استقلال از پلی‌آف به آسیا رسید، اما به آنها اهمیت می‌دهند و به ما اهمیتی داده نمی‌شود. منظور من استقلال نیست. آنها قابل احترام هستند که هواداران زیادی هم دارند، اما این تبعیض چه معنایی دارد؟

پورموسوی با اشاره به ۴۰۰ هزار دلاری که شنیده فدراسیون فوتبال به سرخابی‌ها داده است، گفت: ما هنوز پاداش قهرمانی فصل گذشته‌مان را از فدراسیون نگرفته‌ایم. وقتی گفتیم پاداش قهرمانی، گفتند هنوز پول حق پخش را نگرفته‌اند. خب چرا پول حق پخش را ندادند و چرا پاداش قهرمانی ما را نمی‌دهند؟ اگر پاداش و حقی برای قهرمانی‌مان در لیگ داریم و حتی هزار تومان است، به ما بدهند و اگر حقی نداریم به ما بگویند.

وی تأکید کرد: نزدیک به ۹ ماه در بدترین شرایط تیم را نگه داشتیم و خدا کمک کرد تا شرایط خوبی داشته باشیم، اما از اینجا به بعد نمی‌دانم باید چه کار کنیم. بازیکنی که بدون پول با جان و دل کار کرده است، از این به بعد چگونه ادامه بدهد؟ اگر اتفاق بدی در بازی‌ها برای این بچه‌ها رخ بدهد و ضربه‌ای که به سر دانیال ماهینی خورد، باعث می‌شد اتفاقی برای او بیفتد، چه کسی پاسخگو بود؟

سرمربی استقلال خوزستان درباره اینکه تکلیف سفر این تیم به عمان چه می‌شود در حالی که طبق برنامه دوشنبه باید به مصاف الفتح عربستان برود، گفت: رفتن یا نرفتن تیم دست من نیست. وظیفه من این بود که تیم را برای این فصل آماده کنم در حالی که اول فصل همه گفتند پورموسوی تیم را به لیگ دسته اول می‌برد، اما خدا کمک کرد و تیم شرایطی دارد که حفظ شده است. با اینکه اول فصل چهار پنج بازیکن اصلی ما رفتند و همه فکر می‌کردند سقوط می‌کنیم. در نیم فصل هم زهیوی و عبدی رفتند و همه گفتند دیگر استقلال خوزستان سقوط خواهد کرد، اما چند برد خوب داشتیم و تیم با تمام بضاعتی که در اختیارمان بود، شرایط خوبی دارد. تیم به لحاظ فنی آماده است، اما همه این فشار و استرس را دارند که به لیگ قهرمانان آسیا می‌رویم یا نه. اکنون اگر بخواهیم برویم، پول نداریم و اگر هم پول برسد و به عمان برویم، فکر می‌کنید تیمی که شخصیتش خُرد شده و افسرده است، چه سرنوشتی داشته باشد؟/تسنیم

پاسخی بگذارید