تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان ساعت ۱۳ امروز (چهارشنبه) در کمپ باشگاه بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد. * پیش از تمرین بازیکنان در جلسه آنالیز ذوب‌آهن شرکت کردند. * بیشتر بازیکنان با روحیه بالا در تمرین حضور پیدا کرده و بیشتر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان ساعت ۱۳ امروز (چهارشنبه) در کمپ باشگاه بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* پیش از تمرین بازیکنان در جلسه آنالیز ذوب‌آهن شرکت کردند.

* بیشتر بازیکنان با روحیه بالا در تمرین حضور پیدا کرده و بیشتر زمان‌ها کنار هم مشغول گرفتن عکس یادگاری بودند.

* با توجه به اینکه روز گذشته تولد رابسون جان‌واریو مدافع برزیلی استقلال بود، بازیکنان و مربیان با دیدن او تولدش را به زبان انگلیسی تبریک گفتند و برای او سرود خواندند.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر علی چینی خودشان را گرم کرده و سپس تحت نظر منصوریان بخش‌های مختلف تمرینی را پشت سر گذاشتند.

* منصوریان در جریان تمرین دقایقی با سیدحسین حسینی به گفت‌وگو پرداخت. حسینی به دلیل محرومیت ۴ جلسه‌ای مهدی رحمتی باید درون دروازه استقلال قرار بگیرد.

* استقلالی‌ها پس از پایان تمرین راهی فرودگاه شدند تا به اصفهان سفر کنند. اعضای تیم استقلال پس از رسیدن به اصفهان در هتل عباسی این شهر مستقر می‌شوند.

به گزارش تسنیم، دیدار ذوب‌آهن – استقلال در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر از ساعت ۱۵ فردا (پنجشنبه) به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت./تسنیم

پاسخی بگذارید