تاریخ: ۱۴:۴۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان،‌ در پاسخ به این سوال که طبق قانون وزارت ورزش باید ۵ معاونت داشته باشد اما در حال حاضر ۷  معاونت دارد و علت این کار چیست، گفت: چه کسی گفته ۵ معاونت؟ اگر مستندی در این باره هست ارائه کنید. وی درخصوص علت […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان،‌ در پاسخ به این سوال که طبق قانون وزارت ورزش باید ۵ معاونت داشته باشد اما در حال حاضر ۷  معاونت دارد و علت این کار چیست، گفت: چه کسی گفته ۵ معاونت؟ اگر مستندی در این باره هست ارائه کنید.

وی درخصوص علت عدم پرداخت پاداش‌های ورزشکاران ملی گفت:‌ دکتر روحانی برنامه‌های متنوعی دارند و تلاش می‌کنیم با توجه به برنامه‌های متنوعی که رئیس‌جمهور دارند در اسفندماه مراسمی را در این راستا برگزار کنیم.

وزیر ورزش درباره مشکلات بوجود آمده برای استقلال خوزستان و اینکه مسئولان این تیم اعلام کرده‌اند به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند به عمان برای برگزاری مسابقه آسیایی‌شان بروند، اظهار داشت:‌ از خودشان سوال کنید. بالاخره یک باشگاه خصوصی‌ است و باید مشکلش را حل کند.

سلطانی‌فر درباره آخرین وضعیت پرونده حقوقی استقلال در فیفا نیز گفت: تلاشمان را انجام داده‌ایم و  منتظر پاسخ اعتراض هستیم.

وی درخصوص علت بلوکه شدن مبلغ ۲ میلیارد تومان از حساب باشگاه استقلال تهران نیز گفت: سوتفاهمی پیش آمده بود و نامه‌ای در این زمینه ارائه و مشکل برطرف شد./تسنیم

پاسخی بگذارید