تاریخ: ۱۴:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از اهواز، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان – گسترش فولاد، گفت: خوشحالم یک بار دیگر به شهر دوست‌داشتنی و فوتبال‌خیز اهواز آمدم. با تیمی بازی می‌کنیم که کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد. سرمربی گسترش فولاد افزود: بازی کردن در اهواز کار سختی است. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از اهواز، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان – گسترش فولاد، گفت: خوشحالم یک بار دیگر به شهر دوست‌داشتنی و فوتبال‌خیز اهواز آمدم. با تیمی بازی می‌کنیم که کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی دارد.

سرمربی گسترش فولاد افزود: بازی کردن در اهواز کار سختی است. مقابل تیمی قرار می‌گیریم که خوب بازی می‌کند. تیم ما، تیم نوپایی است و طبیعتاً به دنبال تثبیت خودش است. سال گذشته برای اولین بار رتبه تک رقمی کسب کردیم.

کمالوند خاطرنشان کرد: با فوتبالی که بچه‌ها بازی می‌کنند، می‌توانیم به چیزی که هیئت مدیره و مدیریت خواسته، برسیم و کسب سهمیه آسیا هم برای گسترش فولاد دور از دسترس نیست.

سرمربی گسترش فولاد در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چقدر امیدوار هستید که بتوانید در دیدار فردا ۳ امتیاز بگیرید، گفت: در هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی انجام دادیم و روند روبه‌رشدی را داشتیم که می‌خواهیم این روند رو به رشدمان را در دیدار مقابل فولاد هم حفظ کنیم.

کمالوند  درباره غایبان تیمش برای دیدار مقابل فولاد گفت:‌ بابک حاتمی تنها محروم ما برای این دیدار است. رضا خالقی‌فر و کوروش ملکی را هم به دلایل انضباطی تنبیه کردیم و به اهواز نیاوردیم.

وی با اشاره به عملکردش در این تیم، خاطرنشان کرد: رضایت را باید باشگاه نسبت به من داشته باشد. البته ارکان باشگاه همه از عملکرد من راضی هستند. همه ما با یکدیگر همدل و صمیمی هستیم. روند رو به رشدی داریم و گسترش فولاد به مرور زمان به یک تیم مدعی تبدیل می‌شود. از همان ابتدا فصل، بازی‌های خوبی ارائه می‌دادیم، ولی در نتیجه‌گیری ضعیف بودیم اما الان به مرحله‌ای رسیدیم که در کنار ارائه بازی خوب، نتیجه خوبی هم می‌گیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید