تاریخ: ۵:۴۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این مسابقات که از روز یکشنبه به میزبانی هیات ووشوی اصفهان و در مجموعه فولاد مبارکه آغاز شده بود، عصر امروز (سه شنبه) با شناخت نفرات و تیم‌های برتر به اتمام رسید. زنجانی‌ها در مجموع دو بخش تالو و ساندا با کسب ۴ مدال طلا و ۲ برنز عنوان قهرمانی را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این مسابقات که از روز یکشنبه به میزبانی هیات ووشوی اصفهان و در مجموعه فولاد مبارکه آغاز شده بود، عصر امروز (سه شنبه) با شناخت نفرات و تیم‌های برتر به اتمام رسید.

زنجانی‌ها در مجموع دو بخش تالو و ساندا با کسب ۴ مدال طلا و ۲ برنز عنوان قهرمانی را کسب کردند.

هرمزگان با ۳ طلا و یک نقره نایب قهرمان شد و اصفهان با کسب ۲ مدال طلا، یک  نقره و ۴ برنز به مقام سومی رسید. در بخش تالو، هرمزگان با درخشش طاهر قاسمی و کسب سه مدال طلا به عنوان نخست رسید و خراسان رضوی با ۲ مدال طلا و یک نقره دوم شد. زنجان نیز با ۲ طلا و ۲ برنز به مقام سومی رسید.

در بخش ساندا، مازندران با ۲ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز اول شد. زنجان با ۲ مدال طلا به مقام دومی رسید و اردبیل با یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز به عنوان سومی دست یافت.

این دوره از مسابقات به عنوان اولین مرحله از رقابتهای انتخابی تیم ملی محسوب می شود و ووشوکاران برتر دو بخش ساندا و تالو جواز حضور در اردوهای آماده سازی تیم ملی ایران را کسب کردند.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها در بخش سانادا به شرح زیر است:

* وزن ۵۲- کیلوگرم: ۱- مسعود انصاری از زنجان، ۲- امیر شهریاری از بوشهر، ۳- علی بامه از کهکیلویه و بویراحمد و بهروز اصغری از آذربایجان شرقی

* وزن ۵۶- کیلوگرم: ۱- علیرضا بختیاری از اصفهان الف، ۲- علیرضا قاسم زاده از مازندران، ۳- بهزاد دارافکن از اردبیل و سجاد صفر بیرانوند از لرستان

* وزن ۶۰- کیلوگرم: ۱- رضا سبحانی از زنجان، ۲- امیر نجفی از قم، ۳- حامد کرمی از کیش و یوسف خیری از بوشهر

* وزن ۶۵- کیلوگرم: ۱- فرود ظفری از همدان، ۲- محمد بیگدلی از تهران الف، ۳- امیرحسین مرشد شیرازی از اصفهان ب و افشین سلیمی از اصفهان الف

* وزن  ۷۰- کیلوگرم:۱- یوسف صبری از اردبیل، ۲- علی خورشیدی از تهران الف، ۳- محمد هیبتی از چهار محال و بختیاری و میلاد قزلسفلو از گلستان

* وزن ۷۵- کیلوگرم:۱- محسن شهبازی از قزوین، ۲- مسعود فاضلی از مرکزی، ۳- محمدمهدی گرشاسبی از تهران الف و عماد محمدی از فارس

* وزن ۸۰- کیلوگرم: ۱- ابوالفضل خانکشی از مازندران، ۲- امید زارع از البرز، ۳- حامد محمدی از کردستان و رضا بی باک از تهران الف

* وزن۸۵- کیلوگرم: ۱- افشین مختاری از خوزستان، ۲- سیداحسان وفایی از البرز، ۳- حسن قاسمی از لرستان و مرتضی نوروزی از سمنان

* وزن ۹۰- کیلوگرم:۱- میلاد عارفی مقام از لرستان، ۲- عادل سعید از اردبیل، ۳- اباصت خانکشی از مازندران و رسول نعمت زاده از آذربایجان شرقی

* وزن ۹۰+ کیلوگرم:۱- آرمان بازیاری از مازندران، ۲- محمد نصیری از هرمزگان،۳- امین سالاری از کرمان و علی صادقی از چهارمحال و بختیاری

نفرات برتر بخش تالو:

* فرم نن چوان:۱- طاهر قاسمی از هرمزگان، ۲- مصطفی حسن زاده از فارس،۳- امیر حسین رمضانی از اصفهان الف

* فرم چانگ چوان:۱- سیدمحمد حسینی از زنجان، ۲- مهدی مختارپور از چهار محال و بختیاری، ۳- رضا خلف زاده از خوزستان

* فرم تای چی چوان:۱- فرشید اسدیان از تهران الف، ۲- علی وطن خواه از خراسان رضوی، ۳- رضا صبوری طلب از کردستان

* فرم چیانگ شو:۱- رضا خلف زاده از خوزستان، ۲- مهدی مختارپور از چهار محال و بختیاری،۳- بهروز بخشی زاده از خوزستان

* فرم گون شو:۱- سامان احمدی از فارس، ۲- حسام تشنیزی از سمنان، ۳- هادی محمدی از زنجان

* فرم نن گون: ۱- طاهر قاسمی از هرمزگان، ۲- مصطفی حسن زاده از فارس،۳- امیر حسین رمضانی از اصفهان الف

* فرم شینگ یی چوان: ۱- محسن احمدی از اصفهان الف، ۲- میرمهدی انامقی از آذربایجان غربی، ۳- حسام تشنیزی از سمنان

* فرم دائو شو: ۱- امیر محمد رضایی از خراسان رضوی، ۲- سامان احمدی از فارس، ۳- سیدمحمد حسینی از زنجان

* فرم جین شو: ۱- مهدی مختارپور از چهار محال و بختیاری، ۲- بهروز بخشی زاده از خوزستان، ۳- امین بابکی از خراسان شمالی

* فرم نن دائو: ۱- طاهر قاسمی از هرمزگان، ۲- مصطفی حسن زاده از فارس، ۳- علی خاکسار از چهار محال و بختیاری

* فرم تای چی جین: ۱- علی وطن خواه از خراسان رضوی، ۲- فرشید اسدیان از تهران الف، ۳- محمد یزدانی از اصفهان الف

* فرم دوئلین: ۱- زنجان، ۲- اصفهان الف، ۳- مازندران/فارس

 

پاسخی بگذارید