تاریخ: ۱۴:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی برابر پرسپولیس، پنجشنبه این هفته در هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف ذوب آهنی می رود که در دیدار قبل در برابر تراکتور سازی، شکست سنگینی را پذیرا شد. استقلال در شرایطی به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که تنها […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، تیم فوتبال استقلال تهران پس از پیروزی برابر پرسپولیس، پنجشنبه این هفته در هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف ذوب آهنی می رود که در دیدار قبل در برابر تراکتور سازی، شکست سنگینی را پذیرا شد.

استقلال در شرایطی به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که تنها می تواند یک جلسه تمرین تاکتیکی را انجام دهد و این می‌تواند برای تیمی که به دنبال رسیدن به صدر جدول است خطرناک باشد.

آبی پوشان تهرانی پس از پیروزی ۳ بر ۲ برابر پرسپولیس، یک جلسه ریکاوری انجام دادند. بازیکنانی که به طور کامل در دربی به میدان رفته بودند، تمرین نکرده و به سونا، استخر رفتند. با نظر سرمربی استقلال، تمرین امروز سه شنبه استقلال هم تعطیل شده است تا تنها تمرین تاکتیکی استقلال برای بازی با ذوب آهن روز چهارشنبه برگزار شود.

ضمن اینکه استقلال ۴۸ ساعت پس از دیدار برابر ذوب آهن، به امارات می رود و در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه هفته آینده، به مصاف الاهلی امارات می رود./مهر

پاسخی بگذارید