تاریخ: ۱۴:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صادق ورمزیار  گفت: هر دو تیم برای دربی هشتاد و چهارم از روحیه خوبی برخوردار بودند چرا که چهار بازی قبل خود را با پیروزی به پایان رسانده بودند، همین مسئله باعث شده بود تا انتظارات از این دو تیم زیاد شود و همه منتظر یک بازی پرگل باشند. وی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صادق ورمزیار  گفت: هر دو تیم برای دربی هشتاد و چهارم از روحیه خوبی برخوردار بودند چرا که چهار بازی قبل خود را با پیروزی به پایان رسانده بودند، همین مسئله باعث شده بود تا انتظارات از این دو تیم زیاد شود و همه منتظر یک بازی پرگل باشند.

وی تاکید کرد: خط هافبک پرسپولیس شروع خوبی داشت و مالک توپ بود و توانست در همان دقایق ابتدایی یک گل هم به استقلال بزند، اما مغرورانه بازی کردن این تیم و اینکه استقلال را یک حریف دست و پا بسته خواندند باعث شد تا تمرکز خود را از دست بدهند و آبی پوشان هم از ضعف های این تیم استفاده کرده و در نیمه اول سه گل به این تیم پرغرور بزند.

مدافع پیشین استقلال خاطرنشان کرد: منصوریان و یارانش نقطه ضعف پرسپولیس را پیدا کرده و توپ های بلندی را در فضای خالی احمدزاده ارسال می کردند که همین مسئله باعث شد هر سه گل استقلال از این نقطه صورت بگیرد، اما برانکو راهی برای برطرف کردن این نقطه ضعف تا پایان نیمه اول نداشت.

ورمزیار در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می کردید که استقلال بتواند سه بار دروازه پرسپولیس را باز کند، گفت: پیش بینی بسیار سخت بود خصوصا اینکه پرسپولیس گل اول را وارد دروازه استقلال کرد و لحظاتی بعد هم طارمی می توانست یک گل دیگر به استقلال بزند و شرایط را برای آبی پوشان سخت کند، اما استقلال از هم نپاشید و توانست به یک پیروزی خوب دست پیدا کند ولی من فکر می کردم که این بازی یک بر صفر به پایان خواهد رسید.

وی در خصوص درگیری کاپیتان های دو تیم نیز گفت: استرس زیادی در دقایق پایانی بر روی همه بازیکنان بود و این فشار باعث شده بود تا بازیکنان با کوچکترین حرکتی از کوره در رفته و کنترل خود را از دست بدهند. البته اگر چنین رفتاری را بازیکنان جوان از خود بروز می دادند ایرادی نمی توانستیم بگیریم، اما از رحمتی و حسینی بعید بود که چنین برخورد زشتی با یکدیگر داشته باشند و رحمتی باید بداند که اگر دقایقی زودتر اخراج می شد، مشخص نبود که استقلال می تواند پیروز میدان باشد یا خیر.

مدافع پیشین استقلال در خصوص دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر ذوب آهن اصفهان گفت: بازی سختی برای دو تیم خواهد بود، اما یک نگرانی وجود دارد و آن این است که بازیکنان استقلال با برد برابر پرسپولیس دچار غرور نشوند و همان بلایی که بر سر پرسپولیس آمد در مقابل ذوب آهن بر سر آبی پوشان نیاید. منصوریان باید تفکر بازیکنان را از پیروزی برابر پرسپولیس دور کرده تا آنها تنها تمرکزشان برای برد برابر ذوب آهن باشد.

ورمزیار در پایان خاطرنشان کرد: استقلال اگر این روند را در ادامه لیگ داشته باشد مطمئنا می تواند خود را به صدر جدول نیز برساند./مهر

پاسخی بگذارید