تاریخ: ۱۴:۱۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سید جلال حسینی با رحمان رضایی مربی سابق تیم تراکتورسازی تماس گرفت و ضمن ادای توضیحاتی بابت مصاحبه‌اش در خصوص وی، از او پوزش خواست. کاپیتان سرخ پوشان که بعد از اتمام دربی از حضور رحمان رضایی در برنامه زنده تلویزیونی قبل از دربی بعنوان پیشکسوت پرسپولیس انتقاد کرده […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، سید جلال حسینی با رحمان رضایی مربی سابق تیم تراکتورسازی تماس گرفت و ضمن ادای توضیحاتی بابت مصاحبه‌اش در خصوص وی، از او پوزش خواست.

کاپیتان سرخ پوشان که بعد از اتمام دربی از حضور رحمان رضایی در برنامه زنده تلویزیونی قبل از دربی بعنوان پیشکسوت پرسپولیس انتقاد کرده بود و او را مربی تراکتورسازی دانست، روز گذشته با رحمان رضایی تماس گرفت و بابت این مصاحبه توضیحاتی به او داد و در نهایت از مربی سابق تراکتورسازی پوزش طلبید.

گویا برخی از گفته‌های رضایی در این برنامه غیر واقعی به حسینی رسیده بود و حسینی بعد از آنکه شخصا گفته‌های رضایی را شنید، با وی تماس گرفت و توضیحات لازم را داد.

رحمان رضایی بعنوان یکی از کارشناس دربی ۸۴ در یکی از برنامه های زنده تلویزیونی حضور یافته بود و صحبت هایی در خصوص این بازی انجام داده بود. /مهر

پاسخی بگذارید