تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، بر این اساس «سعید درخشنده» که از سوی فدراسیون جهانی والیبال  (FIVB) به عنوان رئیس کمیته فنی مسابقات چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی انتخاب شده، روز پنجشنبه برای انجام قرعه کشی این رقابت ها راهی باکو می شود. مسابقات والیبال این بازی ها در دو گروه مردان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، بر این اساس «سعید درخشنده» که از سوی فدراسیون جهانی والیبال  (FIVB) به عنوان رئیس کمیته فنی مسابقات چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی انتخاب شده، روز پنجشنبه برای انجام قرعه کشی این رقابت ها راهی باکو می شود.

مسابقات والیبال این بازی ها در دو گروه مردان و زنان و با حضور ۲۰ تیم (۱۲ تیم مردان و ۸ تیم زنان) زیر نظر فدراسیون جهانی(FIVB) برگزار می شود و سعید درخشنده رئیس کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال ایران به عنوان رئیس کمیته فنی این رقابت ها از سوی فدراسیون جهانی انتخاب و معرفی شده است.

درخشنده روز پنجشنبه ۲۸ بهمن ماه، راهی باکو می شود تا ضمن بازدید از امکانات سخت افزاری شهر باکو برای مسابقات والیبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، مراسم قرعه کشی این رقابت ها را روز جمعه ۲۹ بهمن ماه در باکو برگزار کند.

با توجه به اینکه تعداد تیم های ثبت نام کرده در گروه مردان این رقابت ها بیش از ۱۲ کشور است، انتخاب تیم های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی خواهد بود.

تیم ملی والیبال مردان ایران نیز به عنوان مدافع قهرمانی این رقابت ها در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند.

فهرست کشورهای ثبت نام کننده برای مسابقات والیبال چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به شرح زیر است:

بخش مردان: ایران، ترکیه، قطر، الجزایر، اندونزی، پاکستان، عربستان سعودی، نیجریه، جمهوری آذربایجان، مراکش، افغانستان، عمان، سودان، ترکمنستان و عراق

بخش زنان: ترکیه، جمهوری آذربایجان، الجزایر، کامرون، اندونزی، نیجریه، مراکش و تاجیکستان/مهر

پاسخی بگذارید