تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی درباره وضعیت فعلی صبای قم  گفت: شرایط خوبی داریم و بچه‌ها به خودباوری رسیده‌اند. اعتمادبه‌نفس آنها بالا رفته است و ما امیدواریم که چند نتیجه خوب دیگر بگیریم تا خیال‌مان راحت شود. در حال حاضر تنها مشکل ما به مسائل مالی مربوط می‌شود که حل نشده، ولی مسئولان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی درباره وضعیت فعلی صبای قم  گفت: شرایط خوبی داریم و بچه‌ها به خودباوری رسیده‌اند. اعتمادبه‌نفس آنها بالا رفته است و ما امیدواریم که چند نتیجه خوب دیگر بگیریم تا خیال‌مان راحت شود. در حال حاضر تنها مشکل ما به مسائل مالی مربوط می‌شود که حل نشده، ولی مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا این مشکل را برطرف کنند.

وی با اشاره به حضور عنایتی در صبا به‌عنوان بازیکن و مربی گفت: عنایتی به صبا کمک می‌کند. اگر نکته‌ای در ذهن او باشد به ما انتقال می‌دهد و اگر هم درون زمین باشد به تیم ما کمک خواهد کرد. همه ما تلاش می‌کنیم تا به یکدیگر کمک کنیم.

مرفاوی در مورد دربی هشتادوچهارم تهران و برتری استقلال در این بازی اظهار داشت: این برد را به همه استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. در مجموع شاهد بازی خوبی بودیم و فکر می‌کنم استقلال بعد از اینکه در نیمه اول به هدفش رسید، توانست به‌خوبی بازی را اداره کند. پرسپولیس هم موقعیت گل داشت، اما این استقلال بود که از فرصت‌های گلش نهایت استفاده را برد و در نهایت برنده از زمین بیرون آمد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خاتمه راجع به اتفاقات جنجالی دربی و درگیری سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی گفت: به هر حال دربی یک بازی خاصی است و امکان دارد حاشیه داشته باشد، ‌اما اتفاقات پایان بازی خوشایند نبود و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم./تسنیم

پاسخی بگذارید