تاریخ: ۱۳:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد نوازی در مورد پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی هشتادوچهارم تهران اظهار داشت: باید این برد را به تمام استقلالی‌ها تبریک بگویم. استقلال با اینکه از حریفش عقب افتاد، اما خیلی زود توانست خودش را جمع کند. زدن سه گل در یک نیمه به پرسپولیس کار هر تیمی نیست […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد نوازی در مورد پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی هشتادوچهارم تهران اظهار داشت: باید این برد را به تمام استقلالی‌ها تبریک بگویم. استقلال با اینکه از حریفش عقب افتاد، اما خیلی زود توانست خودش را جمع کند. زدن سه گل در یک نیمه به پرسپولیس کار هر تیمی نیست و این درحالی است که استقلال برای این بازی کمتر از پرسپولیس استراحت کرده بود. من امیدوارم استقلالی‌ها مغرور نشوند و این مدیریت منصوریان است که چطور تیم را برای آینده حفظ کند.

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند اشتباهات برانکو توانست نقش مهمی در پیروزی استقلال داشته باشد، گفت: خب به هر حال برانکو هم مثل هر مربی ممکن است اشتباه کند. من معتقدم استفاده از فرشاد احمدزاده در دفاع چپ تصمیم درستی نبود و شما دیدید که پرسپولیس از این ناحیه ضربه خورد. البته استقلال هم در این بازی نفراتی چون مگویان، غفوری، جابر و یعقوب کریمی را در اختیار نداشت، ولی منصوریان فکر همه چیز را کرده بود.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین در پاسخ به این پرسش که بهترین بازیکن دربی چه کسی بود، تصریح کرد: اکثر بازیکنان استقلال عملکرد خوبی داشتند، ولی فکر می‌کنم امید نورافکن بهترین بازیکن دربی بود. او به‌خوبی وظایفش را انجام داد و در طول بازی کمک زیادی به امید ابراهیمی کرد. الان خیال ابراهیمی راحت است که چنین بازیکنی در کنارش بازی می‌کند.

مدافع – هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در پایان خاطر نشان کرد: من معتقدم استقلال شانس قهرمانی دارد و هرگز نباید ناامید شود. این تیم باید منتظر لغزش پرسپولیس و تراکتورسازی باشد و مهم این است که امتیاز از دست ندهد./تسنیم

پاسخی بگذارید