تاریخ: ۱۳:۴۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، ایگور کولاکوویچ قرار بود این هفته برای امضای قرارداد خود با فدراسیون والیبال و رسمی شدن مسئولیت جدیدش به تهران بیاید که به دلیل انجام برخی امور اداری در کشورش، زمان آمدنش به تهران تغییر کرد. سرمربی اهل کشور مونته‌نگرو تیم ملی والیبال، روز یکشنبه اول اسفندماه به تهران […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، ایگور کولاکوویچ قرار بود این هفته برای امضای قرارداد خود با فدراسیون والیبال و رسمی شدن مسئولیت جدیدش به تهران بیاید که به دلیل انجام برخی امور اداری در کشورش، زمان آمدنش به تهران تغییر کرد. سرمربی اهل کشور مونته‌نگرو تیم ملی والیبال، روز یکشنبه اول اسفندماه به تهران می‌آید.

محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال در مورد آغاز اردوهای تیم ملی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: با صحبتی که با کولاکوویچ انجام شده، ملی‌پوشان بعد از پایان لیگ به ۳ هفته استراحت نیاز دارند یعنی اردوی نخست تیم ملی حدوداً بعد از تعطیلات نوروز و نیمه دوم فروردین ماه آغاز خواهد شد.

دبیر فدراسیون والیبال در مورد دستیاران کولاکوویچ گفت: سرمربی تیم ملی قرار است یک دستیار و یک مربی بدنساز با خود به ایران بیاورد. ما هم طبق قانون می‌توانیم ۲ دستیار ایرانی در کنار او روی نیمکت داشته باشیم ولی هنوز تصمیمی در مورد دستیاران ایرانی کولاکوویچ نگرفته‌ایم.

افشاردوست در مورد احتمال حضور پیمان اکبری روی نیمکت تیم ملی تصریح کرد:  همانطور که گفتم تصمیمی گرفته نشده و ما منتظر حضور کولاکوویچ در تهران هستیم تا در مورد کمک‌های ایرانی‌اش با او صحبت کنیم.

به گزارش تسنیم، شب گذشته خوان سیچلو که تجربه همکاری با تیم ملی ایران را در زمان هدایت خولیو ولاسکو را دارد و همچنین در سال جاری در رقابت‌های انتخابی المپیک، لیگ جهانی و بازی‌های المپیک به عنوان دستیار لوزانو بر روی نیمکت تیم ملی ایران نشسته بود به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ سال انتخاب شد. پیش از این پیمان اکبری، هدایت تیم زیر ۲۳ سال بر عهده داشت./تسنیم

پاسخی بگذارید