تاریخ: ۱۳:۴۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم انصاری‌فرد، مهاجم ۲۶ ساله تیم المپیاکوس آتن در تازه‌ترین رده‌بندی برترین بازیکنان فصل جاری سوپر لیگ فوتبال یونان رتبه چهارمی را کسب کرده است. او با کسب امتیاز ۲ و ۷ بار نامزدی برای دریافت جوایز بهترین و زننده زیباترین گل هفته این جایگاه را به دست آورد. در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم انصاری‌فرد، مهاجم ۲۶ ساله تیم المپیاکوس آتن در تازه‌ترین رده‌بندی برترین بازیکنان فصل جاری سوپر لیگ فوتبال یونان رتبه چهارمی را کسب کرده است. او با کسب امتیاز ۲ و ۷ بار نامزدی برای دریافت جوایز بهترین و زننده زیباترین گل هفته این جایگاه را به دست آورد.

در این رده‌بندی براون ایدیه، مهاجم نیجریه‌ای و هم‌پستی کریم انصاری‌فرد در تیم المپیاکوس در جایگاه نخست قرار دارد. ملاک رده‌بندی برترین بازیکنان سوپر لیگ یونان تعداد حضور آنها در جمع نامزد‌های بهترین‌ و زننده زیباترین گل هفته با آرای مردمی و ۲۱ روزنامه‌نگار ارشد ورزشی است.

در رده‌بندی محبوب‌ترین تیم‌های سوپر لیگ یونان نیز تیم آ اک آتن صدرنشین است و تیم‌های المپیاکوس و پانیونیوس با در اختیار داشتن کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی رتبه‌های دوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

در جدول رده‌بندی ۱۶ تیمی سوپر لیگ یونان تا پایان هفته بیستم تیم المپیاکوس با ۵۱ امتیاز صدرنشین است.تیم پانیونیوس ۳۸ امتیازی رتبه دوم را در اختیار دارد. یاران انصاری‌فرد در شش فصل اخیر این رقابت‌ها جام قهرمانی را فتح کرده‌اند./تسنیم

پاسخی بگذارید