تاریخ: ۱۳:۴۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، امیر قلعه‌نویی به اعضای کادر پزشکی تراکتورسازی مأموریت ویژه داده است که با توجه به کمبود بازیکن، تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا در دیدارهای مختلف، تراکتورسازی کم‌ترین مصدوم را داشته باشد. محمد نوری که در دیدار تراکتورسازی – پرسپولیس دچار مصدومیت شده بود، قرار است از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، امیر قلعه‌نویی به اعضای کادر پزشکی تراکتورسازی مأموریت ویژه داده است که با توجه به کمبود بازیکن، تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا در دیدارهای مختلف، تراکتورسازی کم‌ترین مصدوم را داشته باشد.

محمد نوری که در دیدار تراکتورسازی – پرسپولیس دچار مصدومیت شده بود، قرار است از امروز (سه‌شنبه) به تمرینات تیمش برگردد. هافبک تیم تراکتورسازی تا دو روز پیش تمرینات فیزیوتراپی انجام می‌داد و از امروز به تمرینات تیمش ملحق می‌شود. حضور یا عدم حضور محمد نوری در دیدار روز جمعه تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این بازیکن به دلیل مصدومیت در دیدار قبلی تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن هم غایب بود.

همچنین محمدرضا اخباری هم که مصدومیتی جزئی از  ناحیه زانو دارد، هنوز نمی‌تواند به طور جدی تمرین کند. دروازه‌بان تیم تراکتورسازی تیمش مقابل ذوب‌آهن هم با درد بازی کرد. همچنین شهرام گودرزی و محمد ایران‌پوریان هم مصدومیت قدیمی دارند.

نخستین تمرین تیم تراکتورسازی پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن ظهر امروز (سه‌شنبه) در کمپ اختصاصی این باشگاه آغاز خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید