تاریخ: ۱۳:۳۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، کمیته ملی المپیک پس از چندماه که از استعفای شجاعی از خزانه‌داری کمیته گذشته بود، رسول خادم را به عنوان سرپرست خزانه‌داری معرفی کرد. طبق قانون، تمامی فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک باید ذی‌الحساب داشته باشند که کارمند دولت باشد و از طرفی هم طبق اساسنامه کمیته، این نهاد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، کمیته ملی المپیک پس از چندماه که از استعفای شجاعی از خزانه‌داری کمیته گذشته بود، رسول خادم را به عنوان سرپرست خزانه‌داری معرفی کرد.

طبق قانون، تمامی فدراسیون‌ها و کمیته ملی المپیک باید ذی‌الحساب داشته باشند که کارمند دولت باشد و از طرفی هم طبق اساسنامه کمیته، این نهاد نیز باید یک خزانه‌دار داشته باشد. مسئولان کمیته تصمیم گرفتند برای اینکه تداخلی در کارها صورت نگیرد، خزانه‌دار و ذی‌الحساب در این نهاد یکی باشد و خادم را برای این سمت درنظر گرفتند ولی وی به دلیل آن که کارمند رسمی دولت نبود، نتوانست در این پست باقی بماند.

در نهایت تصمیم برآن شد که فردی خارج از اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک که کارمند دولت باشد، در آینده‌ای نزدیک با تائید هیئت اجرایی به عنوان سرپرست خزانه‌داری انتخاب شود تا در مجمع آینده کمیته رای‌گیری شود و به عنوان خزانه‌دار کمیته به کارش ادامه دهد.

قرار است در جلسه هیئت اجرایی هفتم اسفندماه کمیته در این خصوص تصمیم‌گیری شود./تسنیم

پاسخی بگذارید