تاریخ: ۱۳:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (سه‌شنبه) به غیر از سید جلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا که از بازی با سپاهان محروم هستند، تمامی نفرات را برای اردوی فردا چهارشنبه فراخواند. سرمربی سرخپوشان در حالی علیرضا بیرانوند، رادو شوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (سه‌شنبه) به غیر از سید جلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا که از بازی با سپاهان محروم هستند، تمامی نفرات را برای اردوی فردا چهارشنبه فراخواند.

سرمربی سرخپوشان در حالی علیرضا بیرانوند، رادو شوویچ، ابوالفضل درویش‌وند، حسین ماهینی، صادق محرمی، محمدامین آرام‌طبع، محسن ربیع‌خواه، رامین رضاییان، مهدی طارمی، علی علیپور، محسن مسلمان، سروش رفیعی، سامان نریمان‌جهان، احسان علوان‌زاده، حمیدرضا طاهرخانی، وحید امیری، حامد آقایی، فرشاد احمدزاده، رضا کرملاچعب، محمد انصاری و شهاب کرمی را در فهرست اردو قرار داده است که محمد انصاری فردا چهارشنبه قرار است پس از ضربه‌ای که به سرش وارد شد، در تمرین شرکت کند تا وضعیت او برای حضور در بازی با سپاهان بررسی شود.

سرخپوشان فردا از ساعت ۱۱ آخرین تمرین خود پیش از بازی با سپاهان را در ورزشگاه شهید کاظمی انجام خواهد داد. اعضای تیم ساعت ۱۳:۳۰ ناهار را در هتل المپیک صرف می‌کنند و وارد اردوی پیش از بازی می‌شوند.

پرسپولیس در دیدارهای هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، روز پنجشنبه از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه آزادی به میدان خواهد رفت و بلیت‌فروشی این مسابقه هم‌اکنون از طریق الکترونیکی در جریان است./تسنیم

پاسخی بگذارید