تاریخ: ۱۳:۳۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام مدیر روابط عمومی این باشگاه، کاروان پرسپولیس متشکل از ۲۰ بازیکن، روز شنبه هفته آینده ۳۰ بهمن ماه با پرواز ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عمان ایر، تهران را به مقصد مسقط ترک خواهد کرد. سرخپوشان بعد از انجام تمرینات […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام مدیر روابط عمومی این باشگاه، کاروان پرسپولیس متشکل از ۲۰ بازیکن، روز شنبه هفته آینده ۳۰ بهمن ماه با پرواز ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه عمان ایر، تهران را به مقصد مسقط ترک خواهد کرد.

سرخپوشان بعد از انجام تمرینات و اولین بازی خود از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا که در ورزشگاه سلطان قابوس انجام خواهد شد، ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه مسقط را به مقصد دبی ترک می‌کنند.

پرسپولیس که باید بازی خود با الوحده را روز دهم اسفند ماه در ابوظبی انجام بدهد، اردوی خود در امارات را در باشگاه ایرانیان در دبی بر پا خواهد کرد و تمرینات هم در زمین چمن این باشگاه انجام می‌شود.

پرسپولیس طبق آیین‌نامه رقابت‌ها این اجازه را دارد که روز قبل از مسابقه، یک جلسه تمرین در زمین محل برگزاری مسابقه داشته باشد.

پندار خمارلو در ادامه افزود: سفر پرسپولیس از دبی به ابوظبی به شکل زمینی خواهد بود و با توجه به شرایط تیم درباره زمان آن تصمیم‌گیری می‌شود. همچنین تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام بازی با الوحده، روز چهارشنبه یازدهم اسفند ماه با پرواز ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی، دبی را به مقصد تهران ترک می‌کند.

گفتنی است؛ فاصله دبی تا ابوظبی حدود ۱۵۰ کیلومتر است که طی کردن آن حدود ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد. همچنین ایرانیانی که قصد دارند از ابوظبی یا دبی به مسقط سفر و پرسپولیس را در مصاف با الهلال عربستان حمایت کنند برای سفر از ابوظبی به مسقط با پرواز زمانی ۷۰ دقیقه‌ای و از طریق زمینی، زمانی پنج ساعته در راه خواهند بود.

همچنین سفر هوایی و زمینی به مسقط از دبی به ترتیب ۵۵ و ۴:۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد./تسنیم

پاسخی بگذارید