تاریخ: ۱۳:۳۱ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کشتی‌گیران آمریکایی که برای حضور در مسابقات جام جهانی به کرمانشاه آمده‌اند، با استقبال گرم هواداران کشتی و رسانه‌ها روبرو شدند. جردن باروز که ۲ بار در بازی‌های المپیک شرکت کرده است عکس‌هایی را از این لحظات در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است. تیم‌های کشتی ایران و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کشتی‌گیران آمریکایی که برای حضور در مسابقات جام جهانی به کرمانشاه آمده‌اند، با استقبال گرم هواداران کشتی و رسانه‌ها روبرو شدند.

جردن باروز که ۲ بار در بازی‌های المپیک شرکت کرده است عکس‌هایی را از این لحظات در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

تیم‌های کشتی ایران و آمریکا بارها به مصاف هم رفته‌اند. بدنبال فرمان اجرایی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آ‌مریکا مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور از جمله ایران به آمریکا، ارتباط دو کشور بر روی تشک کشتی به مخاطره افتاد.

ایران نیز در اقدام متقابل، ورود آمریکایی‌ها را به ایران ممنوع کرد. پس از آنکه یک قاضی آمریکا فرمان ترامپ را تعلیق کرد، ایران نیز با ورود کشتی‌گیران آمریکایی برای حضور در جام جهانی کرمانشاه موافقت کرد.

جام جهانی کشتی آزاد روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در کرمانشاه برگزار می‌شود. در این رقابت‌ها ۸ کشور برتر کشتی دنیا در دو گروه حضور دارند که در گروه A تیم‌های روسیه، آمریکا، آذربایجان و گرجستان و در گروه B این مسابقات نیز تیم‌های ایران، ترکیه، هند و مغولستان حضور دارند./فارس

 

پاسخی بگذارید