تاریخ: ۱۳:۱۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون وزنه‌برداری، بیست و سومین نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری امروز (سه شنبه ۲۶ بهمن ماه) از ساعت ۱۰ صبح با حضور اعضاء تشکیل شد. پس از بحث‌های مختلف فنی در خصوص مسایل محوری این نشست در نهایت مصوباتی تایید و به تصویب […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون وزنه‌برداری، بیست و سومین نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری امروز (سه شنبه ۲۶ بهمن ماه) از ساعت ۱۰ صبح با حضور اعضاء تشکیل شد.

پس از بحث‌های مختلف فنی در خصوص مسایل محوری این نشست در نهایت مصوباتی تایید و به تصویب رسید که مهمترین موارد آن به شرح زیر است:

۱- با توجه به ضرورت حفظ و نظارت کلی برگزاری مسابقات و رفع نگرانی شورای عالی فنی در خصوص استانداردهای ورزشی، محمدرضا کاظمی نژاد، دبیر شورای عالی فنی به عنوان نماینده فنی و ناظر بر استانداردهای برگزاری مسابقات جام بین المللی فجر انتخاب و مراتب جهت ابلاغ به هیئت وزنه برداری استان خوزستان و ستاد اجرایی مسابقات فجر ابلاغ شد.

۲- در مورد شرایط و برگزاری مسابقات گروه‌های سنی مختلف در سال ۹۶ آیین‌نامه‌ای مدون تنظیم و مصوب شد و در جلسه بعدی، از طریق کمیته‌های (استان‌ها، مسابقات، روابط عمومی و آموزش) تقدیم شورا شود.

۳- تقویم فعالیت‌های فدراسیون وزنه برداری در سال ۹۶ شامل (مسابقات، اردوها، کلاس‌های آموزشی، میزبانی وبرگزاری جشنواره های ورزشی و برنامه های فرهنگی) تنظیم و به صورت جامع به استان‌ها ابلاغ شود.

۴- در این نشست مهران رئیسی رییس هیئت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری، به عنوان رئیس کمیته استان‌ها از طرف فدراسیون وزنه برداری منصوب و مورد موافقت شورای عالی فنی قرار گرفت./تسنیم

پاسخی بگذارید