تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، نشریه مارکا نوشته است که باشگاه رئال مادرید با شرکت تولید پوشاک و لوازم ورزش «آندر آرمور» (Under Armour) برای عقد قراردادی که به موجب آن سالی ۱۵۰ میلیون یورو عاید کهکشانی‌ها می‌شود، مذاکره می‌کند. این همان رقمی است که باشگاه مادریدی برای فسخ قرارداد فعلی‌اش با شرکت آلمانی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، نشریه مارکا نوشته است که باشگاه رئال مادرید با شرکت تولید پوشاک و لوازم ورزش «آندر آرمور» (Under Armour) برای عقد قراردادی که به موجب آن سالی ۱۵۰ میلیون یورو عاید کهکشانی‌ها می‌شود، مذاکره می‌کند.

این همان رقمی است که باشگاه مادریدی برای فسخ قرارداد فعلی‌اش با شرکت آلمانی آدیداس می‌خواهد، قراردادی که تا سال ۲۰۲۰ اعتبار دارد. آدیداس از سال ۱۹۹۸ تا کنون اسپانسر رئال مادرید بوده است اما در صورتی که مذاکرات میان رئالی‌ها و آندر آرمور به نتیجه برسد، دومین دوره شراکت تیم مادرید با شرکت آلمانی که از سال ۱۹۹۸ آغاز شده، ممکن است به پایان برسد.

شرکت آمریکایی که قصد دارد رئال مادرید را به فهرست مشتریانش اضافه کند، شرکتی است در حال حاضر اسپانسر برخی از سرشناس‌ترین ستاره‌های دنیای ورزش از جمله استفن کری، تام بردی، جردن اسپیث و مایکل فلپس است. دامنه این شرکت آمریکایی اما اروپا محدود است و به همین منظور در نظر دارد با سرشناس‌‌ترین و پرافتخارترین باشگاه فوتبال قاره سبز قرارداد ببندد.

تاتنهام اولین شریک تجاری شرکت آندر آرمور در فوتبال اروپا بود که از سال ۲۰۱۲ تا کنون با این شرکت همکاری داشته است./تسنیم

پاسخی بگذارید