تاریخ: ۱۳:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (سه‌شنبه) با برگزاری دیدار پیکان – استقلال خوزستان در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز شد که در نهایت تیم پیکان به برتری ۴ بر ۳ رسید. در نیمه اول تیم استقلال خوزستان با گل‌های حسن بیت‌سعید در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (سه‌شنبه) با برگزاری دیدار پیکان – استقلال خوزستان در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز شد که در نهایت تیم پیکان به برتری ۴ بر ۳ رسید.

در نیمه اول تیم استقلال خوزستان با گل‌های حسن بیت‌سعید در دقیقه ۱۲ و مصطفی ماهی در دقیقه ۳۷ پیش افتاد و با برتری ۲ بر صفر به رختکن رفت. در نیمه دوم تیم مجید جلالی به بازی برگشت و توسط محمدصادق بارانی (۵۵)، سیاوش یزدانی (۷۱) و گادوین منشا (۷۹ – پنالتی و ۸۹) به گل رسید. در دقایق تلف شده بازی (۲+۹۰) حسن بیت‌سعید یک بار دیگر و این بار از روی نقطه پنالتی برای استقلال خوزستان گل زد تا تیمش با یک اختلاف تن به شکست دهد.

وحید کاظمی قضاوت این دیدار را برعهده داشت که به وحید شیخ ویسی، مصطفی ماهی، مهدی مؤمنی و محمد طیبی از تیم استقلال خوزستان و سجاد آشوری، سیاوش یزدانی و رحمان احمدی از تیم پیکان کارت زرد نشان داد.

پیکان با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد. استقلال خوزستان نیز با ۲۹ امتیاز در رده هفتم جدول باقی ماند./تسنیم

پاسخی بگذارید