تاریخ: ۷:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با نزدیک شدن دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، طرفداران تیم عربستانی در کشور عمان تبلیغات خود را برای این دیدار آغاز کردند. مسئولان باشگاه الهلال روز گذشته اعلام کردند که با وجود ۵ برابر کردن قیمت بلیت‌ها از سوی باشگاه پرسپولیس هزینه بلیت‌ها را متحمل […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با نزدیک شدن دیدار حساس پرسپولیس و الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، طرفداران تیم عربستانی در کشور عمان تبلیغات خود را برای این دیدار آغاز کردند.

مسئولان باشگاه الهلال روز گذشته اعلام کردند که با وجود ۵ برابر کردن قیمت بلیت‌ها از سوی باشگاه پرسپولیس هزینه بلیت‌ها را متحمل می‌شوند.

در جدیدترین خبر کانون هواداران الهلال در عمان نوشت: در این بازی تیم پرسپولیس میزبان است و این باشگاه مسئولیت قیمت گذاری بلیت‌ها و موافقت حضور هواداران الهلال بیشتر از ۸ درصد ورزشگاه را در اختیار دارد ولی پرسپولیس ۵۰ درصد جایگاه‌های ورزشگاه را به الهلالی‌ها خواهد فروخت.

بنا به این گزارش ۹۲ درصد از سکوهای ورزشگاه به تیم میزبان اختصاص دارد و ۸ درصد باقی مانده به هواداران تیم میهمان داده می‌شود ولی در صورت رضایت تیم میزبان تیم میهمان می‌تواند سکوهای بیشتری را در اختیار داشته باشد.

مسابقه تیم های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان سه شنبه هفته آینده(سوم اسفند ۹۵) ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار می‌شود./فارس

 

پاسخی بگذارید