تاریخ: ۷:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود افشاردوست در گفت‌وگویی درمورد برگزاری رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ در جزیره کیش که از فردا آغاز می‌شود، اظهار داشت: شرایط در مجموع خوب و آماده‌ برگزاری مسابقات است. تدارکات کافی دیده شده و زمین‌ها هم مشکلی ندارند. ما تجربه سال گذشته را هم داریم که می‌تواند بسیار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود افشاردوست در گفت‌وگویی درمورد برگزاری رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ در جزیره کیش که از فردا آغاز می‌شود، اظهار داشت: شرایط در مجموع خوب و آماده‌ برگزاری مسابقات است. تدارکات کافی دیده شده و زمین‌ها هم مشکلی ندارند. ما تجربه سال گذشته را هم داریم که می‌تواند بسیار به ما کمک کند.

وی ادامه داد: سال گذشته یک روز طوفان آمد و مسابقات تعطیل شد. در حال حاضر هم بارش اندک باران را در جزیره کیش داریم که امیدوارم بیشتر نشود. انشالله که مانند سال گذشته طوفان نیاید و مسابقات تعطیل نشود، چراکه برنامه‌ریزی ما تغییر خواهد کرد.

دبیر فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: اگر می‌خواستیم خیال مان از عدم وقوع طوفان راحت‌باشد باید زمان برگزاری مسابقات را تغییر می‌دادیم. تورهای والیبال ساحلی جهان معمولاً پشت سر هم در کشورهای مختلف برگزار می‌شود و به همین دلیل ما محدودیت زمانی داشتیم. به هر حال کلینک داوری مسابقات هم امروز برگزار شد و آماده شروع مسابقات هستیم.

نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴ با حضور ۴۸ تیم از ۲۱ کشور جهان برگزار شد و تیم‌های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند./فارس

 

پاسخی بگذارید