تاریخ: ۷:۴۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ به میزبانی جزیره کیش از ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار خواهد شد. رقابت جدول مقدماتی تور جهانی سه ستاره کیش روز امروز با حضور ۱۶ تیم به صورت یک حذفی پیگیری خواهد شد و هشت تیم به جدول اصلی این رقابت‌ها صعود […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومین دوره تور جهانی والیبال ساحلی میکاکاپ به میزبانی جزیره کیش از ۲۶ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

رقابت جدول مقدماتی تور جهانی سه ستاره کیش روز امروز با حضور ۱۶ تیم به صورت یک حذفی پیگیری خواهد شد و هشت تیم به جدول اصلی این رقابت‌ها صعود می‌کنند.

رقابت‌های جدول اصلی نیز از روز چهارشنبه با حضور ۳۲ تیم آغاز می‌شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. حضور سه تیم ایران در جدول اصلی و یک تیم در جدول مقدماتی قطعی است و چهار تیم دیگر ایران در فهرست ذخیره های این رقابت ها قرار دارند.

جان مایر و رایان دورتی، ساحلی بازان تیم آمریکا شب گذشته برای حضور در این رقابت‌های وارد جزیره کیش شدند. این در حالی است که پیش از این صحبت‌هایی درخصوص عدم حضور آمریکایی‌ها در ایران نیز مطرح شده بود.

نخستین دوره تور جهانی والیبال ساحلی در کیش از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سال ۹۴ با حضور ۴۸ تیم از ۲۱ کشور جهان برگزار شد و تیم های قطر (جفرسون سانتوس پریرا – شریف یونوس)، روسیه (اولگ استویانوسکی – آرتم یارزوتکین) و لهستان (بارتوش لویژاک – پیوتر کانتور) مقام های اول تا سوم را به دست آوردند./فارس

 

پاسخی بگذارید