تاریخ: ۷:۳۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آرن داودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال شهرداری اراک اظهار داشت: تمرینات خوبی را در زمانی که لیگ برتر به خاطر تیم ملی تعطیل بود، انجام دادیم و آماده هستیم و باید بتوانیم آن شکست‌هایی که به علت مسائل مالی به وجود آمد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آرن داودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال شهرداری اراک اظهار داشت: تمرینات خوبی را در زمانی که لیگ برتر به خاطر تیم ملی تعطیل بود، انجام دادیم و آماده هستیم و باید بتوانیم آن شکست‌هایی که به علت مسائل مالی به وجود آمد را جبران کنیم.

وی ادامه داد: در آن دو سه هفته در مورد همه چیز فکرمان مشغول بود. بدقولی، بی پولی و غیبت یار خارجی تاثیرگذار بود و اجازه نداد آنطور که در توان‌مان است، بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال پرداخت درصدی از قراردادها مشکلات‌تان را حل کرده است یا خیر، گفت: آیا پس از ۵، ۶ ماه دریافت تنها ۱۰ درصد مشکلی را حل می‌کند؟ به ما گفته‌اند که تا قبل از عید ۵۰ درصد قراردادمان را پرداخت می‌کنند و باید دید این اتفاق می‌افتد یا خیر.

گارد راس تیم بسکتبال شهرداری اراک با اشاره به دیدار با نیروی زمینی گفت: با آمدن خارجی‌ها و تمریناتی که انجام دادیم، با قدرت حاضر می‌شویم و باید به پیروزی برسیم.

لیگ برتر بسکتبال پس از ۱۰ روز تعطیلی پنجشنبه از سر گرفته می‌شود و شهرداری اراک در تهران میهمان نیروی زمینی است./فارس

 

پاسخی بگذارید