تاریخ: ۷:۰۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از دربی گفت: در ابتدا جا دارد به تمامی بازیکنان، کادر فنی و هواداران استقلال خسته نباشید گفته و امیدوارم که بتوانیم به همین راهی که در پیش گرفته‌ایم ادامه بدهیم. وی افزود: هفته گذشته هفته درخشانی برای استقلال بود و من جایی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از دربی گفت: در ابتدا جا دارد به تمامی بازیکنان، کادر فنی و هواداران استقلال خسته نباشید گفته و امیدوارم که بتوانیم به همین راهی که در پیش گرفته‌ایم ادامه بدهیم.

وی افزود: هفته گذشته هفته درخشانی برای استقلال بود و من جایی لذت بردم که بعد از بازی نزدیک خانه خودمان دیدم که جوانان به خیابان ریختند و مشغول خوشحالی هستند. این صحنه‌ها برای من خیلی لذت‌بخش بود و در ذهنم باقی مانده است.حتی فیلم‌هایی در این چند روز از روستاها و شهرهای مختلف تماشا کردم که استقلالی‌ها خوشحالی می‌کنند که واقعا تماشای این صحنه‌ها حس خوبی به ما می‌دهد.

مربی و مدیر فنی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی افتاد که این تیم از این رو به آن رو شد، گفت: استارت این کار و رونمایی از استقلال جوان را از بازی با سپاهان زدیم. ما در آنجا تصمیم گرفتیم از جوان‌ها استفاده کنیم و آنها در آن مسابقه انگیزه بسیار زیادی داشتند و امید و نویدی که از کادر فنی گرفته بودند در عملکرد استقلال تأثیرگذار بود. یادم می‌آید بعد از آن بازی هر شخصی ما را می‌دید می‌گفت حتی اگر به سپاهان هم می‌باختید ما ناراحت نمی‌شدیم چون جوانان‌تان عالی کار کردند. نتایج هم در این بین به ما کمک کرد و وقتی شما یک تیم را جوان می کنید و نتیجه می‌گیری افکار عمومی هم ناخودآگاه حمایتت می‌کنند.

فریبا در ادامه گفت‌وگو با فارس، گفت: شاید اگر نتایج استقلال غیر از این بود تصمیمات دیگری گرفته می شد ولی خدا را شکر می‌کنم که جوانانی را معرفی کردیم که بزرگ‌ترین کار را در بازی با السد قطر انجام دادند. عیار تماشاگران ما در آنجا مشخص شد و من شنیدم حتی پرسپولیسی‌ها و تراکتوری‌ها هم به ورزشگاه آمدند اما قسمت اعظم استادیوم مربوط به تماشاگران استقلال بود و خوشبختانه نتیجه لازم حاصل شد.

وی ادامه داد:‌فوتبال روزهای بد و خوب زیاد دارد و مهم این است که از روز خوبش لذت ببریم. این لذت دو برابر است چون السد و پرسپولیس را با هم بردیم اما منصوریان حرف خوبی زد و دیروز به بازیکنان گفت که خوشحالی‌مان بس است چون باید پس فردا به مصاف ذوب آهن برویم.

فریبا با اشاره به غیبت رحمتی و رابسون در دیدار با ذوب آهن گفت: این دو نفر نیستند و مگویان هم احتمالا با توجه به شرایط بدنی به بازی نرسد اما از طرفی جابر انصاری اضافه شده و ما سید حسین حسینی و سید مجید حسینی را در اختیار داریم. اصلا جای نگرانی نداریم و با توجه به فاصله کم بازی با تیم اماراتی و عربستانی و همچنین دیدار بعدی ما با سیاه‌جامگان باید جابه‌جایی‌هایی داشته باشیم. شاید باور نکنید اما کادر فنی در همین دو بازی گذشته برای انتخاب ۱۸ بازیکن دچار مشکل بود چه برسد به ۱۱ نفر اصلی.

وی در خصوص مشکل ممنوع‌الخروجی که معمولا گریبان تیم‌های ایرانی را می‌گیرد، گفت: این مسئله به خاطر مشکلات مالیاتی است و در دوره‌های قبل پول‌ها گرفته شده اما مالیات‌ها را نداده‌اند. تا آنجایی که من می‌دانم دیروز قرار بود مشکل حل شود و کارها صورت گرفته است. بازیکنان دانشجو هم مشکلات‌شان حل شد و آنها نامه‌های خود را برای خروج از کشور دریافت کرده‌اند.

فریبا در پاسخ به این سوال که با توجه به جوان بودن استقلال آیا ممکن نیست غرور آنها را در بر بگیرد، گفت: من بعید می دانم چنین اتفاقی بیفتد. منصوریان روز گذشته با آنها صحبت کرد و امیدوارم که بازیکنان ما اسیر غرور نشوند که مطمئنا خودمان هم به این موضوع کمک می‌کنیم که آنها وارد چنین چالشی نشوند./فارس

 

پاسخی بگذارید