تاریخ: ۷:۰۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
نام نویسنده: علی حسینی

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی اردیبهشت ماه به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد که تیم ملی تکواندوی ایران نیز در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت. به همین دلیل مسئولان فدراسیون فریبرز عسکری را به عنوان سرمربی تیم ملی در این رقابت‌ها معرفی کردند. یوسف کرمی نیز […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی اردیبهشت ماه به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد که تیم ملی تکواندوی ایران نیز در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

به همین دلیل مسئولان فدراسیون فریبرز عسکری را به عنوان سرمربی تیم ملی در این رقابت‌ها معرفی کردند. یوسف کرمی نیز به عنوان مربی کنار عسکری در این رقابت‌‌ها حضور خواهد داشت. این دو مربی در لیگ برتر تکواندو نیز با تیم یاسین پیشرو فعالیت می‌کنند.

البته مسابقات قهرمانی جهان نیز تیرماه سال آینده به میزبانی کره‌جنوبی برگزار خواهد شد و به همین دلیل کمیته فنی فدراسیون تکواندو طی دو روز گذشته مهدی بی باک را به عنوان سرمربی تیم ملی در مسابقات جهانی انتخاب و معرفی کرد.

فریبرز عسکری قهرمان اسبق تیم ملی تکواندو ایران در المپیک آزمایشی ۱۹۹۲ صاحب مدال نقره شد.وی پس از استعفای مهماندوست به عنوان سرمربی تیم ملی در المپیک ۲۰۱۲ لندن انتخاب شد. عسکری در حال حاضر سرمربی تیم یاسین پیشرو در لیگ برتر نیز است.

هر چند که سیدنعمت الله خلیفه به عنوان سرمربی تیم ملی دانشجویان انتخاب شده است، اما طبق شنیده‌ها خلیفه این سمت را قبول نکرده است. وی نیز یکی از گزینه‌‌های اصلی هدایت تیم ملی بزرگسالان در مسابقات جهانی بود./فارس

 

پاسخی بگذارید