تاریخ: ۱۵:۴۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، بعد از بازی استقلال و پرسپولیس بود که از سوی تماشاگران استقلال سنگی به سمت محمد انصاری مدافع پرسپولیس پرتاب شد. انصاری به خاطر برخورد این سنگ به آمبولانس منتقل شد تا درمان روی او صورت بگیرد. این موضوع ناراحتی شدید برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس را در پی داشت. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، بعد از بازی استقلال و پرسپولیس بود که از سوی تماشاگران استقلال سنگی به سمت محمد انصاری مدافع پرسپولیس پرتاب شد. انصاری به خاطر برخورد این سنگ به آمبولانس منتقل شد تا درمان روی او صورت بگیرد.

این موضوع ناراحتی شدید برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس را در پی داشت. برانکو در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره وضعیت محمد انصاری گفت: خوشحالم که درباره انصاری سئوال پرسیدید. انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده و هیچکس سراغی از او نگرفت.

وی گفت: یک گروه از تماشاگران با سنگ مستقیم به پیشانی محمد زدند. خدا را شکر ضربه ای که به سر محمد خورد با تفسیر پزشکان ضربه خفیفی بود. اگر این سنگ به گیجگاه انصاری می خورد، او کور و معلول می شد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درخواستی از باشگاه پرسپولیس مطرح کرد و گفت: امیدوارم باشگاه شکایت خودش را علیه کسانی که این کار را کردند انجام بدهد.

برانکو در خصوص اینکه آیا انصاری به بازی بعدی پرسپولیس مقابل سپاهان می رسد یا خیر، گفت: خوشبختانه آنطور که اعلام شد محمد ضربه مغزی خفیف داشته ولی ۹۹ درصد در بازی آینده ما نیست./مهر

پاسخی بگذارید