تاریخ: ۱۵:۲۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ با برگزاری دیدار دو تیم پیکان تهران و استقلال خوزستان آغاز می‌شود. شاگردان پورموسوی پس از دو هفته متوالی که مقابل رقبای خود به تساوی می‌رسیدند به دو پیروزی پشت سر هم رسیدند و توانستند خود را تا رتبه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ با برگزاری دیدار دو تیم پیکان تهران و استقلال خوزستان آغاز می‌شود.

شاگردان پورموسوی پس از دو هفته متوالی که مقابل رقبای خود به تساوی می‌رسیدند به دو پیروزی پشت سر هم رسیدند و توانستند خود را تا رتبه ششم جدول بالا بکشند. این پیروزی‌ها باعث نشد پورموسوی از وضعیت تیمش رضایت داشته باشد و حتی بعد از برتری هفته گذشته تیمش مقابل  صنعت نفت آبادان لب به انتقاد گشود و از مدیران باشگاه به شدت انتقاد کرد. این مربی اعتقاد دارد بازیکنان تیمش فقط به دلیل عشق به مردم خوزستان بازی می‌کنند و هیچ‌کس از آنها حمایتی نمی‌کند. پورموسوی حتی تهدید کرد در صورتی که این مشکلات ادامه داشته باشد این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت نخواهد کرد. با وجود این مشکلات تیم استقلال خوزستان روند رو به رشدی دارد و مطمئناً در این بازی نیز به دنبال ادامه این روند است.

از سوی دیگر پیکان نیز که در نیم فصل اول توانسته بود نتایج خوبی کسب کند در نیم‌فصل دوم افت کرده است. این تیم از پنج دیدار اخیر خود در چهار بازی شکست خورده و فقط موفق شده سپاهان را در هفته بیستم شکست دهد. با وجود این نتایج بازهم شاگردان جلالی می‌توانند با کسب سه امتیاز این بازی به رتبه پنجم جدول صعود کنند.

دو تیم پیکان و استقلال خوزستان با ۲۹ امتیاز و به دلیل تفاضل گل در رتبه‌های ششم و هفتم جدول قرار دارند و هر دو تیم تلاش می‌کنند تا حداقل به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برسند.

برنامه کامل مسابقات این هفته به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۸ بهمن

ذوب‌آهن اصفهان – استقلال تهران (ساعت ۱۵)

فولاد خوزستان – گسترش فولاد تبریز (ساعت ۱۵)

پرسپولیس – سپاهان اصفهان (ساعت ۱۷:۱۰)

جمعه ۲۹ بهمن

سیاه‌جامگان مشهد – تراکتورسازی تبریز (ساعت ۱۴:۳۰)

سایپا – صبای قم (ساعت ۱۶)

صنعت نفت آبادان – پدیده خراسان (ساعت ۱۶)

ماشین سازی تبریز – نفت تهران (ساعت ۱۶:۳۰)/تسنیم

پاسخی بگذارید