تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی امیرآبادی ، درباره پیروزی ۳ بر ۲ استقلال در دربی پایتخت مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: استقلال واقعاً بازی خوبی انجام داد. آنها بعد از گل اولی که خوردند، بازی را مدیریت کردند و منصوریان هم تیم را «جمع‌وجور» کرد. فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی و امید نورافکن ستاره‌های استقلال در […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی امیرآبادی ، درباره پیروزی ۳ بر ۲ استقلال در دربی پایتخت مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: استقلال واقعاً بازی خوبی انجام داد. آنها بعد از گل اولی که خوردند، بازی را مدیریت کردند و منصوریان هم تیم را «جمع‌وجور» کرد. فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی و امید نورافکن ستاره‌های استقلال در دربی بودند که توانستند در نقاط مختلف زمین، نقش خودشان را به‌خوبی ایفا کنند.

وی ادامه داد: این پیروزی خیلی چسپید. بازیکنان استقلال ثابت کردند که انگیزه در فوتبال خیلی مهم است. پرسپولیس در دربی هیچ‌ انگیزه و برنامه‌ای نداشت. آنها فکر می‌کردند که می‌توانند به استقلال هم خیلی راحت چند گل بزنند و سه امتیاز بگیرند.

بازیکن سال‌های نه‌چندان دور تیم استقلال با اشاره به حواشی به وجود آمده و درگیری سید مهدی رحمتی و سید جلال حسینی، خاطرنشان کرد: میلیون‌ها نفر این بازی را تماشا می‌کردند. اتفاقاتی که در دقایق پایانی دربی افتاد، برازنده مهدی رحمتی و جلال حسینی نبود. این دو بازیکن، الگوی جوانان ما هستند. اگر این بازیکنان در زمین دست به این کارها می‌زنند، مطمئن باشید جوانانی هم که اینها را الگوی خودشان قرار دادند،‌ در کوچه و خیابان این‌ کارها را تکرار می‌کنند.

امیرآبادی گفت: قبل از بازی مراسم‌های الکی برگزار می‌کنند، اما در زمین بازیکنان به سر و کله هم می‌زنند. برگزاری چنین مراسم‌هایی قبل از بازی اصلاً خوب نیست، اما خدا را شکر دربی هشت و چهارم جذاب شد تا برخی شائبه‌ها از بین برود، با این حال حتی اگر این بازی‌ جذاب هم باشد، باز هم از زشتی‌های این ضیافت‌های قبل از بازی کم نمی‌کند./تسنیم

پاسخی بگذارید