تاریخ: ۱۵:۱۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سهراب بختیاری‌زاده، درباره پیروزی ۳ بر ۲ استقلال در دربی پایتخت مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: ابتدا باید به مجموعه استقلال بابت این پیروزی تبریک بگویم، چون بازیکنان این تیم در دربی فوق‌العاده ظاهر شدند. با مشکلاتی که برای استقلال در بحث جذب بازیکن پیش آمد و فشارهایی هم که از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سهراب بختیاری‌زاده، درباره پیروزی ۳ بر ۲ استقلال در دربی پایتخت مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: ابتدا باید به مجموعه استقلال بابت این پیروزی تبریک بگویم، چون بازیکنان این تیم در دربی فوق‌العاده ظاهر شدند. با مشکلاتی که برای استقلال در بحث جذب بازیکن پیش آمد و فشارهایی هم که از ابتدای فصل روی کادر فنی و بازیکنان این تیم بود،‌ برد در دربی خیلی شیرین شد. شاید ممنوعیت استقلال از جذب بازیکن در فصل نقل‌وانتقالات سبب خیر شد تا این تیم بیشتر به جوانانش اعتماد کند. برد استقلال در دربی خوشحالم کرد اما چیزی که بابت آن خوشحالم‌تر شدم، جوانانی بودند که در ترکیب استقلال به میدان رفتند. به این جوانان باید افتخار کرد.

وی افزود: استقلال به این پیروزی نیاز مبرمی داشت تا نشان بدهد که اتفاقات اول فصل را فراموش کرده است. پیش از دربی، خیلی‌ها می‌گفتند که پرسپولیس راحت برنده دربی می‌شود، اما این نتیجه نشان داد که دیدار استقلال – پرسپولیس، هیچ‌ قاعده‌ای ندارد. استقلال چند هفته‌ای است که خوب بازی می‌کند و کم‌کم به یک تیم واحد نزدیک می‌شود. امیدوارم شاگردان منصوریان این برد را خیلی زود فراموش کنند و بدانند که هفته‌های آینده، کار بسیار سخت‌تری در پیش دارند.

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه به نظر می‌رسید بازیکنان تیم پرسپولیس مغرور شده‌اند و شاید همین موضوع یکی از دلایل باخت این تیم در دربی بود، گفت: مغرور شدن در فوتبال حرفه‌ای امروز دور از منطق است. اینکه بازیکنان تیمی که برانکو ایوانکوویچ هدایت آن را برعهده دارد، دچار غرور شده شدند، خیلی عجیب است. این غرور به پرسپولیس ضربه زد.

بختیاری‌زاده در مورد درگیری‌های به وجود آمده در دقایق پایانی بازی بین سید مهدی رحمتی و سید جلال حسینی، گفت: کاش این اتفاقات رخ نمی‌داد. ما بیشتر منتظر بازیکنان جوان بودیم تا این کارهای غیر حرفه‌ای را انجام بدهند، اما بزرگ‌ترها پیش قدم شدند./تسنیم

پاسخی بگذارید