تاریخ: ۱۵:۰۰ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری ۳ بر ۲ استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۸۴ از ساعت ۱۳ امروز (دوشنبه) در کمپ باشگاه و در یک هوای برف و بارانی برگزار شد. * با توجه به برد استقلال در دربی، هواداران در هوای بارانی خودشان را […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از برتری ۳ بر ۲ استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۸۴ از ساعت ۱۳ امروز (دوشنبه) در کمپ باشگاه و در یک هوای برف و بارانی برگزار شد.

* با توجه به برد استقلال در دربی، هواداران در هوای بارانی خودشان را به کمپ رسانده و هر بازیکنی که با خودرویش وارد کمپ می‌شد را، تشویق می‌کردند. در میان بازیکنان، امید نورافکن با استقبال خاصی از هواداران روبه‌رو شد و آنها از او به خاطر نمایشش مقابل ستاره‌های پرسپولیس تشکر کردند.

* زمانی که علیرضا منصوریان وارد کمپ شد، هواداران استقلال شعار قاتل پرسپولیس را برای او سر دادند. سرمربی استقلال در میان هوادارانی که او را تشویق کردند، گفت: از حمایت تک تک شما تشکر می‌کنم. شب گذشته بهترین شب زندگی من بود.

* یکی از هواداران استقلال پرچم استقلال را روی خودروی منصوریان گذاشت و از او به خاطر برد پرسپولیس تشکر کرد.

* زمین چمن کمپ به علت بارش برف سفید شده بود، اما با ادامه بارش برف‌‌ها آب شدند تا بازیکنان تمرین خود را برگزار کنند.

* هرایر مگویان، روزبه چشمی، وریا غفوری و کاوه رضایی غایبان تمرین بودند.

* بازیکنانی که مقابل پرسپولیس بازی کرده بودند، به تمرین ریکاوری پرداخته و سپس راهی سونا و استخر شدند. سایر بازیکنان زیر نظر محمد خرمگاه کار هوازی را انجام داده و سپس به فوتبال درون تیمی پرداختند.

* جمعی از هواداران استقلال بنری از یک هوادار را که به تازگی جانش را از دست داده بود، در کمپ نصب کردند. مهدی رحمتی به سمت این بنر رفت تا در کنار چهره آن مرحوم عکس بگیرد.

* یعقوب کریمی در کنار بازیکنان استقلال به عکاسان عدد سه یعنی تعداد گل‌‌های استقلال در بازی با پرسپولیس را نشان داد.

به گزارش تسنیم، تیم استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر پنجشنبه جاری در اصفهان به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت./تسنیم

پاسخی بگذارید